Скільки часу варити 500 г свинячої ніжки без кісток?


2

Я розрізав свинячу ніжку без кісток на 1,8 кг на три шматки і тепер не знаю, скільки часу вистачить для її приготування. Скільки часу для приготування піде 500г шматок?


1
Як ви маєте намір його приготувати і який кінцевий результат ви хочете досягти?
moscafj

Просто приємно не висихати, і я взяв розтріскування верху робити окремо, просто хочу переконатися, що моя свинина готується
Логан лисиця

Відповіді:


1

Я настійно рекомендую інвестувати в термометр для м'яса. Якісний такий, як термопар . Даткові термометри (посилання на сайт для огляду) також дуже корисний інструмент.

Обсмажування м’яса - це не стільки питання часу, скільки температури. Ви готуєте свинину до температури, яку бажаєте: можливо 60 C (140 F) або 70 C (160 F) залежно від бажаного смаку та рецепту. Скільки часу знадобиться - це залежать від ряду факторів, включаючи спосіб приготування, температуру духовки (якщо ви обсмажуєте), а також розмір та вагу шматочків, що готуються (щось ви вказали). Маючи термометр для вимірювання внутрішньої температури, ви розкажете вам набагато більше про те, коли робиться м'ясо, ніж скільки часу ви його готуєте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.