Приготування англійських кексів без горіння


2

Я використовую цей рецепт, але я не можу приготувати вогнища, не спалюючи зовні. Хтось має якісь пропозиції? Що я пропускаю?

Я готую кекси в 10-дюймовій сковороді на газовій плиті на середньому вогні.

Ось методи, які я спробував:

  1. перший раз спека була занадто сильною, і надворі почало горіти. Відвернув, перевернув і варив іншу сторону протягом 6 хвилин. Кашика всередині.

  2. зниження тепла. Варіть кожну сторону 8 хвилин. Поверхні були темно-коричневими, але не вигорілими. Кашика всередині.

  3. ще менша спека. Варіть кожну сторону 10 хвилин. Поверхні були темно-коричневими, але не вигорілими. Кашика всередині.

  4. те ж тепло, що і 3; Пропозиція в Інтернеті полягала в тому, щоб закінчити в духовці 350 градусів протягом 10 хвилин. Зовнішні краї були чіткими замість м’яких. Кашика всередині.

  5. ще менша спека. Готували одну сторону 6 хвилин, перевертали, варили 6 хвилин, перевертали, 6 хвилин, перевернули, 6 хвилин. (всього 12 хвилин на сторону). Поверхні були темно-коричневими, але не вигорілими. Кашиця всередині.

Коли я кажу "кашкоподібний", я маю на увазі, що це недопечене посередині.

У всіх випадках я даю кекси повністю охолонути, перш ніж порізати їх відкритими, щоб використовувати залишкове тепло, щоб закінчити готування.

Я розправляв їх після розрізання, і нам дуже подобається аромат. Але розрізати кожну булочку відкритою і підсмажувати її відразу після сітки просто не правильно. <g>


3
Ви спробували розгорнути їх тонше? Як тест?
FuzzyChef

Також на скільки вони піднімаються під час кроку перевірки?
FuzzyChef

1
@FuzzyChef - ось приємна річ: я справді не маю під рухом кочення та різання, тому існує велика різниця в товщині. Навіть найтонші з них не готують. Але я спробую зробити ще трохи тонше і побачу, що я отримаю.
Піт Бекер

Так, я ловлю рибу, тому що нічого не спадає на думку з вашими вказівками щодо того, чому це не готується. Якщо нічого іншого, закінчивши його в духовці, слід зробити трюк. Тож моя перша думка - це щільність / товщина.
FuzzyChef

2
Я маю на увазі випробування після того, як ви прокатаєте та вирізаєте. Там є другий доказ.
FuzzyChef

Відповіді:


5

Після обговорення в чаті з @FuzzyChef я вирішив, що надто намагаюся, щоб тісто було сухим. Я не вживав всього молока (трохи залишилось) і трохи потрудився, щоб вся мука була включена в тісто. Вживання всього молока зробило тісто більш липким, тому воно вимагало більш ретельного поводження, але результат вийшов просто чудовим. (Я також купив нову сітку та інфрачервоний термометр, тому у мене є нові іграшки, з якими можна пограти)


Добре знати! Дякуємо за тестування. Тепер, якщо моя не приготуватиме, я знаю, чому.
FuzzyChef
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.