який саме час додати харчовий барвник у солодкий рис?


5

Я завжди плутаю, щоб додати колір у солодкий рис. Який час точний час додати харчовий колір. Як я додаю колір, коли рис закипає. це право?

Відповіді:


3

Ні, це не ідеальний час для додавання кольору після закипання рису.

Після закипання рису слід додати цукор та інші інгредієнти на ваш вибір, а тоді, коли на етапі пропарювання ви повинні додавати колір у свій рис.


3

Якщо ви хочете зробити одноколірний солодкий рис, то перед додаванням рису в гарячу (кип'ячену) воду ви додасте колір у воді, а коли колір буде повністю змішаний, то слід додати рис у воду.

Але якщо ви хочете додати більше (можна сказати більше) кольорів у солодкому рисі, тоді вам слід змішати один колір у 2-чайній ложці молока. Зробіть для всіх кольорів те ж саме, і після того, як рис закипить, і ви додали цей рис в олію, змішайте з вибраними сухими фруктами, і в той час, коли ви залишаєте цей рис на 10 - 15 хвилин на повільному вогні в цей час, ви повинні зробити маленьку дірочку в рис за допомогою будь-якої палички, а потім покладіть кольорове молоко, а потім залиште на 10 - 15 хвилин, а через 15 хвилин ваше солодке блюдо готове з кількома красивими поєднаннями кольорів.

Я також пробував це багато разів, і кожен раз, коли я отримав красиву кольорову страву з рису.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.