Як швидше приготувати сушені червоні боби?


8

Я придбала кілька сушених червоних бобів у супермаркеті. Я дізнався, що для того, щоб добре їх приготувати, мені потрібно більше часу. Я маю замочити їх у холодній воді на одну ніч, потім варити ще дві-три години.

Чи є поради чи підказки, щоб їх швидше приготувати?


12
NB : Для тих, хто може не знати, вживання в їжу погано приготованих червоних / ниркових бобів зробить вас зовсім хворими токсинами з червоної квасолі
Бінарне занепокоєння

2
@BinaryWorrier звучить так, що ОП робить адукі боби, а не квасоля. вони горезвісні тим, що потребують великої роботи, але неймовірно смачний десерт / закуска.
Rapitor

@BinaryWorrier Дякую за важливу інформацію.
kcpheakct

1
Скороварка
Хлоя

1
@rumtscho видалив мою відповідь про токсичність, коментуючи "Привіт, це хороший момент, але я десь ще зробив це в коментарі, і саме там він належить". Я не знаю, як відповісти, окрім коментарів на запитання. Я опублікував відповідь, оскільки це важлива для безпеки інформація, яка повинна бути постійно пов'язана з питанням, і я вважав (можливо, неправильно), що коментарі є тимчасовими. Раді виправитись.
користувач20637

Відповіді:


17

Якщо ви хочете скоротити загальний час підготовки, ви можете пропустити замочування. Потім можна просто кип’ятити близько 4-6 годин, замість того, щоб замочувати протягом ночі. Це не є компромісом, який бажають робити кулінари, оскільки це витрачає небагато енергії та дещо знижує смакові якості підготовленої квасолі.

Якщо ви хочете, щоб це було швидше, як згадували Weets, готування під тиском - це шлях. Тоді ви можете піти приблизно 45-50 хвилин на несмачену і 25 хвилин на замочену квасолю - це час, витрачений під тиском, загальний час буде залежати від часу прогрівання, який залежить від типу скороварки і загальної кількості квасолі готують відразу. Така ж перевага для замоченої квасолі застосовується при варінні під тиском.

Якщо цей час для вас не працює, ви не можете зменшити їх, але ви можете перейти до придбання консервованих бобів. Недоліками там є більша вартість, більший об'єм зберігання та те, що деякі бренди мають смакові якості.


Дякую за відповідь Ти правий. Це компроміс. Консервована квасоля, можливо, найпростіша. Зачекайте, чи є інша ідея відповіді.
kcpheakct

8

Яке блюдо ви намагаєтеся приготувати?

Якщо ви хочете швидко розм’якшити квасолю, ви можете скористатися скороваркою.


Дякуємо за вашу відповідь. Власне, я хочу зробити десерт. Це десертний суп з червоної квасолі, до якого я додам трохи води, цукру і трохи солі.
kcpheakct

3
@ K.Sopheak: готування під тиском працюватиме з цим. Особливо корисно, коли варити квасолю окремо, а потім додавати інші речі. (це може притупити деякі інші аромати при готуванні під тиском)
Джо

1
Плита під тиском - це шлях для бобів. Ви можете отримати їх досить м'якими протягом години, не попередньо замочуючи.
Пол Дрейпер

ах! якщо це суп з червоної квасолі, то після варіння під тиском ви захочете відкрити його для продовження кипіння, і постійно перемішуйте, щоб отримати трохи
згущений

4

Ви можете замочити його на 45 хвилин у теплій або киплячій воді. Коли це станеться, у вас виявиться багато неперетравлюваних цукрів у воді, тож ви захочете вилити їх і потім прокип’ятити їх у воді. Я думаю, ви закінчите з цим більше засвоюваних цукрів у воді після цього, тож вам захочеться залити їх і тоді ви можете потрапити на 2-3 години приготування. Коли ви закінчите, вони повинні бути їстівними, але вони не будуть м'якими. Вони вийдуть з невеликим укусом.

Ви можете зробити кілька речей, щоб різко скоротити навіть цей час приготування. Перший полягає в тому, що ви можете готувати те, що продається в Walmart та інших місцях, як сочевиця. Для цього не потрібно попереднього замочування, і його можна приготувати приблизно за 45 хвилин. Ви також можете скористатися скороваркою або миттєвим посудом. Це дозволить готувати при більш високій температурі, але це нічого не призведе до часу попереднього замочування. Найефективніше, що ви можете зробити, щоб скоротити час готування, було б придбати консервовану квасолю. Консервована квасоля набагато дешевше, коли йдеться про калорійність на фунт / грам, але ви економите абсолютну кількість часу, оскільки квасоля вже варена.

Зазвичай я просто кладу квасоля в трохи води в холодильник, щоб замочити їх протягом тижня, я знаю, що хочу їх приготувати. Це, як правило, дає їм достатньо часу для попереднього замочування належним чином, і це заважає їм рости, якщо я не готую їх наступного дня. Взагалі кажучи, якщо ви хочете приготувати сушені боби, вам доведеться зробити щось подібне.

Можна також просто варити квасолю, поки вона не стане м’якою. Я знаю, що працює з нутом. Я відчуваю, що отримую кращі результати, коли попередньо замочую.


2
Ви можете використовувати гарячу, а не просто «теплу» воду. Те, що ви в основному описуєте, часто називають методом «гарячого замочування». Це скорочує час, необхідний для замочування квасолі. (деякі кажуть, що це не так добре для текстури, але, як ви сказали, позбавляється від неперетравних цукрів, і це краще, ніж просто готувати без замочування (з точки зору текстури, а не часу))
Джо

1
@joe відредагував моє запитання, щоб включити це. Дякуємо, що виправили мене. Минув час, коли я це зробив.

1
Є способи обійти попереднє замочування за допомогою скороварки.
користувач3067860

1
@ user3067860 Це дозволило б добре відповісти на це питання. Мені самому цікаво, як ти це робиш.

1
@Steve rumtscho у відповіді перераховує час приготування необробленої квасолі ... але в основному ви просто готуєте приблизно вдвічі довше.
користувач3067860

2

Я, як правило, лише 10 хвилин кип'ятять, 1 годину відпочивають, потім кип'ятять 15-2 годин. Але ця сторінка блогу говорить про те, що вам навіть не потрібен період спокою. По суті, її хитрість полягає в тому, щоб уникнути фасованої сушеної квасолі та використовувати об'ємну квасолю, яка є в деяких магазинах. Не маю ідеї, де це моє місце, але ... Як приготувати сушені боби - швидкий і простий метод

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.