Чи можна використовувати рисовий винний оцет у різотто?


8

Я не схильний тримати в будинку жодного білого вина для приготування їжі і маю пляшку рисового винного оцту, щоб його використати - використовував лише один раз і не знаю, для чого ще його використовувати.

Чи можу я використовувати рисовий винний оцет на початку приготування різотто?


Я зберігаю крихітні пляшки білого вина саме для цієї мети. Я б не вживав оцет, але вермут буде добре.
Полуниця

2
Я б не використовував його в різотто, але є багато речей, для яких він відмінний, такі як маринади або заправки для салатів. (На мою думку, винний оцет ніколи не замінює вино.) З інтересу, чому ви вважаєте, що вам потрібно «використовувати його»? Оцет, як правило, не йде. diditgobad.com/does-vinegar-go-bad . Просто тримайте його, поки вам це не потрібно.
bornfromanegg

Я просто припустив, що це піде, плюс я не їмо салати, тому не було впевнене, для чого ще його використовувати. Я купив його як рецепт, до якого я хотів закликати його, але це було деякий час тому і з того часу не знайшов для цього іншого використання.
Єва

Відповіді:


1

Я не знаю про рисовий винний оцет, але я завжди роблю різотто з трохи оцту, щоб опустити вино. Я просто використовую трохи оцту, политого водою до невеликої чашки, і використовую відповідно більше запасу.

Я роблю це, тому що я вважав, що це може допомогти підвищити кислотність, хоча я ніколи цього не перевіряв.

Кількість:

  • 30 мл яблучного оцту змішати зі 100 мл води
  • Близько 1л запасу
  • 250-300мл Рисотто рис

33

Я б не вживав жодного оцту. Вам не захочеться кислого смаку, який залишить оцет. У вас буде кращий кінцевий результат, якщо ви просто опустите вино. Якщо ви відчуваєте, що їй потрібно трохи кислотності, в кінці додайте легкий вичавок лимона (або навіть пару крапель оцту). Однак я робив різотто багато разів без вина чи зайвої кислоти ... без проблем!


Так, я погоджуюсь - настільки, що я насилу додаю будь-якого вина, роблячи різотто. Маючи хороший бульйон / любить (або те , що називається в «не перший мову») набагато важливіше
Stian Yttervik

8

Так, ви можете, хоча я б запропонував додати в нього трохи цукру, щоб компенсувати гостроту оцту. Приблизно 1 ч. Ложка в 3/4 склянки оцту повинна робити це. Однак якщо ваш рисовий оцет - «приправлений рисовий оцет», то в ньому вже є цукор (і сіль). Не додайте цукру і зменшіть сіль, яку ви зазвичай додаєте, на 1/2 ч. Л.

Інші замінники, які працюють на вино в різотто, - лимонний сік (зменшити кількість, додати цукор), херес (прямо вгору), винний оцет (додати цукор) та білий виноградний сік. В основному вино на початку лише додає трохи кислотності та аромату.

Найбільш надійною заміною, як підказує @moscafj, є, ймовірно, лише її повністю опустити і збільшити кількість запасу.


1

Ви можете використовувати рисовий винний оцет для будь-чого, для чого в іншому випадку будете використовувати червоний винний оцет або білий оцет, як салатні заправки. Можна навіть використовувати його як замінник лимонного соку, тільки в пікантних стравах, обережно. Це надає азіатській підтексті ароматів, що цілком приємно, якщо ви прагнете до цього. Я, наприклад, люблю змащувати димсум.

Але це НЕ замінює вино. Вино ніколи не таке кисле. Вино може бути тим, з чого виготовлений оцет спочатку, але ферментація повністю змінює його якості. Пармезан, наприклад, не замінює молоко. Тільки, будь ласка, не :-).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.