Чи безпечні курячі страви з целиаку?


4

Пшениця часто включається в корм для курчат. Тому частково перетравлена ​​пшениця, ймовірно, буде присутня в курячих сороках перед розкуповуванням.

Однак курячі страви, помічені для продажу в продуктових магазинах, не мають у них жодного залишку корму - мабуть, будь-яка макроскопічна кількість неперетравленого корму, що залишилася в гарі, (якимось чином) видаляється під час обробки.

Чи їдять людиноподібні частини жировика прямий контакт із травним вмістом птаха? Якщо так, то чи повинен людина, хворий на целіакію, турбуватися про потенційне вживання в їжу залишкового глютену з корму курки під час вживання їжі?

Відповіді:


6

Курячі ящірки мають зсередини жорстку мембрану (єдину частину, яка контактує з їжею птиці), яка утримує кісточки + крупа + їжа під час подрібнення частини травлення.

Ця мембрана завжди видаляється перед продажем яєць, тому я не вірю, що там буде залишок - я ніколи не бачив, щоб її продавали разом із цією мембраною.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.