Чи добре зберігати сольовий блок з силікатними пакетами?


8

Нещодавно ми почали використовувати блок гімалайської солі. Ми чистили його відповідно до вказівок, і сховище казало, що його очищають, сушать, дають просохнути на повітрі і зберігаємо в герметичній ємності.

Здається зрозумілим, що ці вказівки щодо зберігання призначені для того, щоб ми зберегли блок максимально сухим. Я подумав, що було б ще краще кинути в герметичну ємність пакет з двома діоксидом кремнію, оскільки пакети з діоксидом кремнію допомагають зберігати все, що є в їх контейнері, сухим. Інструкції, безумовно, не пропонують цього робити, імовірно, тому, що пакети з кремнеземом не є типовими предметами, які потрібно тримати навколо. (Якщо це має значення, я відлякав цей з мішечка, який ми з'їли.)

Чи щось не так у цій ідеї? Моє розуміння полягало в тому, що пакети кремнезему зберігають все діоксид кремнію всередині пакета і втягують вологу в пакет, і він взагалі не повинен взаємодіяти з сольовим блоком, але для мене є чітка межа між харчовою хімією та магією.

Чи варто підкидати пакетик з діоксидом кремнію до ємності, в якій є мій сольовий блок?


1
Я не впевнений, чи сольовий блок є "типовим". Інші веб-сайти заявляють, що це в основному NaCl з великою кількістю інших мікроелементів і що це протимікробний засіб. Якщо це справді не гігроскопічно, мені цікаво, чому інструкції так наполегливо ставились до герметичного контейнера.
Скотт Мермельштайн

3
Я вважаю, що бізнес "герметичного контейнера" ​​є деяким CYA від продавця, а насправді це не потрібно. Це блок солі; якщо ви не будете просочуватися або запилюватися, це буде добре близько 1000 років. Чорт забираю, цьому блоку вже мільйони років, і я можу запевнити, що він не зберігався в герметичній ємності весь цей час. ;-)
FuzzyChef

4
Зверніть увагу - якщо ви живете десь дуже мокрі, як Південна Флорида, я можу побачити необхідність тримати його десь запечатаним. Це досить волого, щоб зробити сольовий блок гладким і, можливо, нашкодити тому, на чому він сидить.
FuzzyChef

1
Зауважте, що багато видів упаковок, які містяться у ривкових та подібних предметах, не є десикантами, як силікагель, а швидше поглиначами кисню. Джекі насправді в ньому досить багато води (близько 20%, якщо я правильно пригадую), тому десиканти не будуть сильно користуватися. Поглиначі O2 зберігають аромат і запобігають росту деяких шкідливих бактерій під час зберігання.
bob1

2
@FuzzyChef Що варто, я живу в Х'юстоні. Ми минули понад 100% вологістю в минулому, але це не так, як я зберігаю сольовий блок зовні. Він проведе решту свого життя з нами в досить добре контрольованому кліматі.
Скотт Мермельштайн

Відповіді:


2

Залежно від вологості клімату, якщо його занадто волога сіль працює як велика упаковка кремнезему. Він поглинає вологу, і ви можете отримати стік рідкої солі. Якщо ви живете в штаті Колорадо в Денвері, ви, ймовірно, можете зберігати його на ганку.

Загальні пропозиції - загортати сольові блоки в пластикові обгортки.

Тому, якщо подвоїти це з герметичним контейнером, ви можете зберігати його нескінченно.

Силікагель - це також форма пористого піску, який зберігає вологу і жодним чином не шкодить вашому сольовому блоку. Ці дві сполуки також розділені на упаковку з силікагелем.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.