Чи можна замінити насіння пажитника листям?


8

Я випадково приніс велику кількість насіння пажитника, як призначено для листя, і цікаво, чи можу я використовувати їх як замінник.

якщо ні, то які ідеї щодо того, що я можу зробити з ними, перш ніж вони поїдуть у смітник?

Відповіді:


10

Насіння пажитника сильно ароматні і досить гарно входять в каррі, і будь-яку страву, де потрібен такий аромат. На Близькому Сході вони вживають його досить багато, часто як приправу. Сильно використовується в спеціях, соліннях, маринадах, у всьому, де потрібен сильний пряний аромат, і часто в пудингах, оскільки ароматичний, як мускатний горіх, використовується в англійській кулінарії.

Листя мають подібний аромат, але не зовсім однаковий, ви можете використовувати насіння замість них, додаючи їх до суміші спецій, якщо є, але листя я віддаю перевагу особисто. На мою думку, аромат листя мети в плауні або в каррі чудовий.


4

В основному, ні! Вони мають різний смак. Ви також повинні бути обережними, оскільки насіння пажитника, а також досить гіркі, дуже важкі. Зазвичай їх обсмажують і подрібнюють, і якщо вони використовуються цілими, незмінно смажать у гарячій олії на початку страви.


1
Насіння пажитника завжди повинні бути смажені або смажені, але тоді від цього виграє більшість спецій. Я схильний думати про них, як про інші більші ароматичні речовини в сумішах, виймаю їх або уникаю, якщо їх використовувати цілими.
Орблінг

4

Прекрасний спосіб використання насіння пажитника - це один із компонентів для створення власного порошку з 5-прянощами (Panch Phoron). Потім ви можете використовувати в смаженому та / або соусі. Я віддаю перевагу аромат, коли готується якийсь, але він також може працювати як курячий маринад.


2
Додано роз’яснення, оскільки в більшості англомовних країн «5 спецій» буде означати китайську п’ять спецій, що є абсолютно різною сумішшю, яка не замінює фольгований форон і не містить пажитника.
rackandboneman

3

Ви можете їх проростити! У мене зараз йде партія, у них тільки що маленькі хвости (голови?) Вискакують. Я розумію, аромат паростків трохи (можливо приємно) гіркий. Я з нетерпінням чекаю спробувати їх.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.