Як видалити з їжі димчастий / вугільний смак?


7

Я просто приготував величезну партію бурріто начинки. Все здавалося гаразд, але тоді це вимкнене щоб мати дійсно огидне вугілля aftertaste. Я думаю, може бути, деякі згорілі біти отримали перемішані в той час як я готую його. Чи можете ви сказати мені, як видалити смак? Я вважаю, що це неїстівне, але це близько 50 доларів інгредієнтів. Будь-які поради будуть дуже вдячні.


2
Якщо ви спіймаєте його перед тим, як ви перемішуєте його, ви можете іноді черпати все, крім речі в нижній частині каструлі в нову каструлю, але як тільки він змішаний, я не знаю, будь-який спосіб, щоб замаскувати його.
Joe

Відповіді:


12

Я не хочу бути носієм поганих новин, але я не думаю, що ви можете зробити щось, щоб видалити цей аромат. Це звучить як те, що часто називають "випаленим" ароматом. У ресторанах, які добре відомі як один аромат, який ви не можете приховати, потрібно просто скинути всю партію і рухатися далі. Ви можете почувати себе вільним, маскуючи його кислотою (лимон, оцет, ...), сіль, цукор і спеції, але я не думаю, що це спрацює.


2

Це сталося зі мною минулого літа, коли у відпустці, і я робив великий горщик з соусом в дуже поганій каструлі на оренду відпочинку. Це був тонкий метал, на електроплиті, і швидко спалив томатний соус на дно каструлі.

Ми перенесли його на нову каструлю, але було занадто пізно.

Багато консультацій в Інтернеті про змішування арахісового масла або цільного очищеного картоплі в якості розчинів, які не вплинуть на аромат томатного соусу.

Ми спробували обидва. Ніяка різниця.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.