GitHub - Що це за тег "Pro" у моєму профілі?


132

Я сьогодні увійшов у GitHub і знайшов щось нове, чого раніше не бачив:

Профіль Github з фіолетовим профі тегом

Що це, і чому воно почало з’являтися?


33
Я думав, що це означає, що я професіонал у програмуванні, я не повинен був читати відповіді. зітхати!
Kishy Nivas

4
Аааа ... це така штука Microsoft!
хан

4
GitHub зробив платний користувач PRO. Отже, я думаю, я НЕ ПРО. github.com/CovenantSQL/notpro
auxten

Відповіді:


132

Тег PRO посилається на https://github.com/pro

GitHub сьогодні (07.01.2019) оголосив, що змінює назву набору розробників GitHub на GitHub Pro . Компанія каже, що це робить для того, щоб "допомогти розробникам краще визначити необхідні інструменти".

Іншими словами, всі PRO (та Edu) користувачі мають цей тег PRO .


Почесна згадка: Історично GitHub завжди пропонував безкоштовні акаунти, але застереження було, що ваш код повинен бути відкритим. Щоб отримати приватні сховища, вам довелося платити. З завтрашнього дня цього обмеження вже немає. Безкоштовні користувачі GitHub тепер отримують необмежену кількість приватних проектів з до трьох співпрацівників. Кількість співавторів насправді є єдиним обмеженням тут, і немає жодних змін у тому, як служба обробляє публічні сховища, які все ще можуть мати необмежену кількість співробітників.

Деякі кажуть, що це може бути, а може, і не бути результатом закритого придбання Microsoft GitHub минулого жовтня , коли колишній генеральний директор Xamarin Нат Фрідман взяв на посаду генерального директора GitHub. Деякі розробники були досить нервові щодо придбання (хоча, здається, більшість з цим змирилися). Можна також припустити, що модель GitHub для монетизації послуги дещо відрізняється від Microsoft. Майкрософт не повинен намагатися отримувати гроші від невеликих команд - саме звідси не надходить основна частина його доходів. Натомість компанія в основному зацікавлена ​​в тому, щоб великі підприємства скористалися послугою.


43
Будь ласка, блокуйте будь-який текст, який ви використовуєте дослівно.
jonsca

Схоже, це було лише тимчасове повідомлення, оскільки такий пошук, як сайт: github.com "Почесна згадка", нічого не виявляє, але виділення перших листів означає, що інші люди запитували, що це означає. Я не впевнений, як найкраще відредагувати відповідь, щоб це відобразити.
aschultz

Це, мабуть, більше, ніж Gitlab та Bitbucket вже пропонують безкоштовні приватні репости.
naught101


33

Це оновлення було опубліковано з публікацією щоденника "Новий рік, новий GitHub" .

Це означає, що ви отримали план "GitHub Pro". (раніше його називали пакет "GitHub Developer")

Зараз розробник GitHub називається GitHub Pro . Він включає все в GitHub Free, необмежену кількість співпрацівників для приватних сховищ та вдосконалені засоби перегляду коду для приватних і публічних сховищ.

Якщо ви отримали пакет Github Education (студентський пакет розробників), це означає, що ви також користувач GitHub Pro.


GitHub безкоштовно надає вам необмежену кількість приватних сховищ до трьох співробітників на сховище.


11

Якщо ви заплатили за планову програму в GitHub, або ви підтвердили інституційну електронну адресу, обидва можуть мати цей ярлик PRO на своїй сторінці профілю.


7

Це через те, що GitHub змінює назву набору розробників GitHub на GitHub Pro.

Значок "PRO" з’явиться, коли ви отримаєте платний план GitHub або якщо ви зареєструєтесь для пакета студентських розробників.

Перевірте історію тут: Новий рік, новий GitHub: Оголошення необмежених безкоштовних приватних сховищ та уніфікованих пропозицій для підприємств (2019-01-07)


1

Вони просто змінили назву Developerпакета на Pro, я отримав такий самий знак, як я був зарахований до пакета розробників / навчальних програм (або ви отримали це, тому що отримали студентський пакет, або раніше заплатили за такий план)

Варто зазначити, що пакет учнів та навчальних програм потребує підтвердження електронної пошти в школі та надає безліч безкоштовних функцій, кредитів, обслуговування чи підписки не лише від Github, але й від різних відомих організацій, таких як Bitnami, Amazon, DigitalOcean, JetBrains, Stripe, Heroku .. Детальніше можна знайти тут

Раніше вони продавали приватні функції репостів, на початку цього року вони оголосили про необмежену кількість безкоштовних приватних репостів та уніфіковану пропозицію підприємств.

Крім Freeі Proпланів, Github пропонує Teamі Enterpriseплани. тут детальніше порівняння функцій та ціни на кожен план.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.