Веб-програми

Питання та відповіді для енергетичних користувачів веб-додатків

5
Прорив з GitHub Markdown
Використання тегів HTML повинно працювати з GitHub Markdown, але, зокрема, <s>text</s>не працює для мене. Раніше він працював на застарілій сторінці попереднього попереднього перегляду, але не на попередньому перегляді README.mdфайлу. Він працює на вікі. На сторінці Markdown: Syntax я не знайшов спеціального синтаксису для закреслення . Хіба це не можливо?
375 markdown  github 8
Як змінити обліковий запис за замовчуванням за допомогою багаторазового входу в Google?
Після ввімкнення багаторазового входу та входу в декілька облікових записів я бачу, що один із них говорить "(за замовчуванням)". Як змінити, який із облікових записів є типовим?

12
Вимкнення опосередкування результатів пошуку Google
У результатах пошуку Google у Firefox чи Chrome я отримую URL-адреси, які переходять через Google, а не безпосередньо на цільовий сайт. Наприклад, в http://www.google.com/search?q=foo перший результат http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=foo&source=web&cd=1&ved=0CDIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FFoobar&ei=gBj9TtDpAcXT8QPI_4GdAQ&usg=AFQjCNH1J2pXAETcCKA7T6svhOKIRNyojg Мені дуже не байдуже, що Google відстежує те, що я натискаю, і мені не дуже важливо додаткове опосередкування, коли натискаю на результат (хоча …

12
Як я можу отримати підсвічування синтаксису коду в Документах Google?
Чи є спосіб увімкнути підсвічування синтаксису в Документах Google ? Особисто я використовую це для редагування та співпраці з файлами C ++, але підкреслення синтаксису PHP або SQL також було б цікавим.

6
Як я можу зв’язати клітинку в електронних таблицях Google до комірки в іншому документі?
У мене є щомісячна електронна таблиця, яка спирається на цифри попереднього місяця. Я хотів би імпортувати ці значення динамічно, а не вирізати та вставляти їх. Чи можливо це? Як це зробити?

19
Альтернативи для Google Reader (із синхронізацією Android) [закрито]
Тепер, коли Google Reader виходить на пенсію , які мої варіанти споживання RSS-каналів в Інтернеті та синхронізації з моїм пристроєм Android? Обмін в соціальних мережах для мене не так важливий, як можливість не відставати від багатьох різних сайтів / каналів в одному місці та зберігати дані у хмарі. Мені відомі …

12
Як Google Документи та розмітка можуть грати добре?
Я люблю Google Документи. Я пишу замітки, нариси, кореспонденції, рахунки-фактури, записи в журнали, бізнес-ідеї, планові документи - все там. Я також люблю формат розмітки. Я програміст, тому іноді я в своєму редакторі і просто хочу писати речі в розмітку, а не ходити в Google Документи. Однак, коли я зберігаю свої …
7
Як вказати умови "АБО" для фільтра Gmail
Як я можу фільтрувати повідомлення в Gmail за допомогою булевих ORумов? Наприклад, я можу вказати адреси у полях To:або From:, але це відповідає лише електронним повідомленням, які відповідають обом критеріям. Як я можу зіставити електронні листи, які відповідають одному або обом критеріям?

30
Приховані функції Пошуку Google
Які маловідомі поради та підказки для пошуку в Google? Зауважте, що це питання існує, оскільки воно має високий рівень значущості, але воно не вважається хорошим тематичним питанням для цього сайту, тому, будь ласка, не використовуйте його як доказ того, що ви можете задавати подібні запитання тут. Для отримання додаткової інформації …


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.