Як змінити обліковий запис за замовчуванням за допомогою багаторазового входу в Google?


218

Після ввімкнення багаторазового входу та входу в декілька облікових записів я бачу, що один із них говорить "(за замовчуванням)". Як змінити, який із облікових записів є типовим?


2
Я пропоную: Використовуйте різні хромовані профілі (застосовні до 'Google chrome')
Ujjwal Singh

@ AʟE. Яка ідея google-multi-login ? Наразі це питання має лише це питання.
Рубен

@ Rubén: Є багато інших питань, які можуть бути позначені цим. Я просто не наважився їх позначити.
але


1
@UjjwalSingh - Використання Chrome не завжди є варіантом. Часто користувальницькі «робочі» комп’ютери будуть заблоковані ТОЛЬКО затвердженим набором програм.
RayInNoIL

Відповіді:


123

Коли ви намагаєтесь увійти в інший обліковий запис, він говорить наступне:

Ви можете використовувати багаторазовий вхід за допомогою цих продуктів Google:

 • Календар
 • Код
 • Gmail
 • Читач
 • Сайти
 • Голос

[...]

 • Продукти Google, які не перераховані вище, за замовчуванням застосовуються до першого облікового запису, до якого ви ввійшли, використовуючи поточний сеанс веб-браузера.

Я думаю, це означає, що ви повинні:

 1. Клацніть посилання на вихід (яке вийде з усіх ваших облікових записів),
 2. Увійдіть до облікового запису, який ви хочете бути типовим,
 3. Увійдіть до всіх інших облікових записів.

1
Я думаю, що це відбувається лише в перший раз, коли ви входите з кількома обліковими записами.
Емануеле Паоліні

2
працював чудово!
iajnr

Мені довелося вийти з Chrome і знову ввійти, щоб розширення голосу прийняло новий за замовчуванням.
mwengler

Це працює, навіть якщо ви використовуєте профілі Chrome. Мій профіль Chrome використовує мій особистий обліковий запис Gmail, але типовий обліковий запис, який він використовує для входу в Google, - це мій робочий обліковий запис G Suite.
Мерчако

65

Багаторазовий вхід - це функція, яка дозволяє переглядати вміст інших облікових записів під час входу в один. Не можна використовувати деякі інструменти Google з двох облікових записів одночасно, і вони за замовчуванням використовують перший обліковий запис, з яким ви ввійшли.

Незалежно від облікового запису, до якого ви ввійдете спочатку, це обліковий запис за замовчуванням - обліковий запис Google буде "за замовчуванням", якщо виникнуть проблеми із підтримкою кількох облікових записів.


52

Як змінити, який із облікових записів є типовим?

Щоб змінити обліковий запис Google за замовчуванням, коли ви використовуєте багаторазовий вхід, потрібно вийти з усіх облікових записів . Потім увійдіть до облікового запису Google, який ви хочете спочатку стати типовим.

введіть тут опис зображення


Здається, це посилання просто "вийти" - я натиснув вихід, і він вийшов із усіх облікових записів. На щастя, вони все ще були у списку останніх облікових записів, тому легко ввійти в систему, щоб отримати правильний дефолт.
corsiKa

6

Google все ще працює над перевагами під час входу в кілька облікових записів. Тут розміщені посилання на довідкові сторінки, а також форму зворотного зв’язку: http://www.google.com/support/forum/p/Google%20Apps/thread?tid=717a33d414ae830f&hl=uk

Я використовую функцію багаторазового входу для своїх облікових записів Gmail і Google Apps, оскільки вони вперше оприлюднили її 6 місяців тому, і це ще не є помилкою. Наприклад, якщо я входжу в Gmail за допомогою свого облікового запису Apps, який я хочу виконувати як обліковий запис за замовчуванням, а потім завітаю на службу типу Youtube, яка не підтримує багаторазовий вхід, а потім увійдіть у свій обліковий запис "за замовчуванням" , Я отримую повідомлення "Ця послуга недоступна". Однак якщо я замість цього спробую увійти в Youtube за допомогою свого облікового запису Gmail, я вийду з сеансу Gmail для додатків і ввійду в інший обліковий запис Gmail.

Немає чіткого графіку, коли або якщо ці інші сервіси (наприклад, Google Групи, Карти, YouTube, Picasa тощо), але ви можете голосувати за те, що вам найбільше подобається за адресою http://www.google.com/support/accounts/bin /static.py?page=suggestions.cs&issue=187838&bucket=16925


3

Коли ви вперше розпочнете allow multiple sign-insпроцес, який би обліковий запис ви не використовували, він стане вашим обліковим записом за замовчуванням. Отже, якщо ви хочете змінити його, вам потрібно вимкнути функцію багаторазового входу з кожного облікового запису, а потім розпочати з потрібного облікового запису.

Щоб вимкнути його, перейдіть до кнопки налаштувань у верхньому правому куті, після чого account settings. ви побачите multiple sign-in = onкнопку редагування поруч. Натисніть, editа потім вимкніть. Зробіть це для кожного облікового запису. Потім вийдіть із якого б облікового запису ви не знаходилися та ввійдіть у бажаний.

Зробіть навпаки, щоб увімкнути multi..назад. Потім додайте інші облікові записи, перейшовши знову через кнопку налаштувань.


Це ще не працює з непідтримуваними службами. Якщо ви спочатку встановите свій обліковий запис google на багаторазовий вхід і як обліковий запис за замовчуванням, а потім встановите свій обліковий запис YouTube на багаторазовий вхід як вторинний обліковий запис, а потім увійдіть до облікового запису google, а потім увійдіть до облікового запису youtube, обліковий запис youtube приймає за замовчуванням положення облікового запису, і ви змушені перемикати облікові записи кожного разу, коли ви хочете переглянути Igoogle за допомогою налаштувань свого облікового запису google Сильно дратує.

1

Якщо ви використовуєте Sync у Chrome, обліковий запис, з яким ви синхронізуєте Chrome, за замовчуванням є таким додатком Google, як Keep, Drive, Gmail тощо.


-1

Google використовує перший обліковий запис, який увійшов як обліковий запис за замовчуванням. (Якщо для облікового запису встановлено значення за замовчуванням, воно має виглядати так у списку облікових записів: <name> (Default)коли ви не перебуваєте в цьому обліковому записі). Щоб змінити обліковий запис за замовчуванням, просто натисніть на Sign Outнього, і вийдете з усіх облікових записів Google, які зараз увійшли. Потім ви можете знову ввійти, вибравши новий обліковий запис за замовчуванням.

Редагувати:(default) Поруч із електронною поштою ви побачите лише те, що не в обліковому записі за замовчуванням


Це не моє голосування, але цей процес не працює з останнім Chrome.
пограбувати

-2

Що працювало для мене (2018 рік, робота з "псевдонімом"):

 • Перейдіть у Налаштування

 • Перейдіть до облікових записів

 • У розділі "Надіслати пошту як:" виберіть адресу, якою ви хочете бути за замовчуванням, і натисніть "зробити за замовчуванням"

 • Прямо під цим оберіть "Завжди відповісти з адреси за замовчуванням"


Це відповідає на інше запитання.
JamesThomasMoon1979
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.