Запитання з тегом «importrange»

6
Як я можу зв’язати клітинку в електронних таблицях Google до комірки в іншому документі?
У мене є щомісячна електронна таблиця, яка спирається на цифри попереднього місяця. Я хотів би імпортувати ці значення динамічно, а не вирізати та вставляти їх. Чи можливо це? Як це зробити?

9
Як можна змусити Google Таблиці автоматично оновлювати посилання на інший аркуш?
Я використовую зовнішню програму для введення даних у електронну таблицю Google. Дана робоча книга посилається на окрему робочу книжку (з IMPORTRANGE(spreadsheet_key, range_string)функцією), яка маніпулює та інтерпретує дані. Моя проблема полягає в тому, що кожного разу, коли я особисто змінюю посилання на цей посібник, оновлення книги оновлюється просто чудово, але щоразу, …

2
Використовуючи FILTER або IMPORTRANGE для введення та фільтрування даних з іншої електронної таблиці
Я хочу занести дані з окремого аркуша і відфільтрувати їх. Я можу змусити IMPORTRANGE працювати так: =IMPORTRANGE("URL","A:J) Але це не фільтрує. Я можу змусити FILTER працювати лише на тому ж аркуші, як цей: =FILTER(Sheet1!A:J, C:C="Yes") Чи все-таки є об'єднати ці дві функції та дані FILTER з іншої електронної таблиці на …

7
ІМПОРТЕНЗ із збереженим форматуванням
Я імпортую певний діапазон даних із головного аркуша і хочу підтримувати форматування цих комірок. Схоже, це працює лише на аркуші: Посилання на комірку з кольоровим форматуванням . Це був би ідеальний варіант, за винятком випадків, коли я не впевнений, як я можу посилатися на ключ головного аркуша.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.