Використання для відходів PLA


12

Нещодавно я придбав 3D-принтер і багато експериментував з ним, в результаті чого було багато невдалих відбитків (а також успіхів, на щастя).

Я хотів би, якщо можливо, знайти спосіб повторного використання матеріалу з цих невдалих друку. Я думаю про два методи:

  1. Очевидна річ, що стосується матеріалу, - це погладити його в старій тостерній печі і повторно використовувати її для лиття під тиском. Це щось досить легко зробити? Якщо так, то яку температуру було б розумно використовувати? Які матеріали було б корисно використовувати для форми? (Силікон або надрукований ABS з верхньою частиною моєї голови здаються найбільш перспективними)
  2. Чи є інші способи легко використовувати матеріал? Я помітив, що при нагріванні PLA десь близько 50-60 градусів С (120-150 F) він стає дещо м'яким і ковким. Хтось має досвід формування гарячого PLA?

Редагувати:

Щоб було зрозуміло, я спеціально запитую про способи повторного використання брухту матеріалів PLA, а не лише залишкової нитки, а також про способи повернути її в нитку або просто переробити її. Мені особливо цікава життєздатність двох запропонованих нами методів, і якщо хтось має досвід (позитивний чи негативний) з будь-яким, я хотів би почути про це.
Не дублікат, хоча я, можливо, не отримував це добре. Моє запитання стосується особистого повторного використання , а не переробки. Відредаговано, щоб спробувати додати чіткість.
Р ...

Відповіді:


7

Ось чудова стаття на цю тему, як зробити власну нитку шляхом переробки старих 3D-відбитків Частина 1 .

При $ 20 / кг за новий матеріал, переробляння буде важко, щоб зламати його; але, якщо вартість не стосується вас, є кілька варіантів.

Ось ще один креативний варіант, який я щойно бачив ... Cue дивовижний риф електричної гітари:

Ангус Янг - ACDC

  • Гітари (та ювелірні вироби)

Ось відео: Помилка друку, перероблена повторно // Підбір гітари, сережки тощо .


Приємна відповідь, але не зовсім відповідає тому, що я шукаю. Я не хочу перетворювати відходи PLA назад у нитку, я шукаю інші способи його повторного використання. Дякую за цікаві посилання незалежно!
Р ...

2
Я думав, що я охоплюю обидва варіанти - виготовлення ниток та повторне використання записок (будь то нитчасті або запчастини), розплавляючи їх на плоскі тарілки і розрізаючи їх на ювелірні або гітарні вибирання. IMHO, повторне використання PLA (якщо ви не говорите про великі кількості) завжди вимагатиме часу та грошей (це ніколи не буде безкоштовно). Будь-яке рішення потребуватиме великої пристрасті щодо того, щоб не викидати шматки у смітник, щоб виправдати час і витрати на повторне використання записів PLA.
markhancock

Це частина того, до чого я хотів звернутись із своїми конкретними пропозиціями. У той час як плоскі ювелірні вироби та гітарні зображення легко друкувати в 3D або виготовляти іншими способами, лиття під тиском та скульптура вручну можуть зробити важкі або неможливі 3D-друк. Я визнаю, що не приділяв достатньої уваги посиланням на вибір гітари - це детальніше, ніж я зрозумів!
П ...

3

Я нарешті купив маленьку ручну 3D ручку. Це стане в нагоді при друку моделей, які потребують складання. Можна використати залишкову нитку в 3D-ручці. Якщо у вас немає 3D-ручки, ви можете використовувати паяльник (поки ви можете керувати температурою) для зварювання предметів разом. Я добре працюю на ремонті деталей та монтажі.

3D ручки також зручні для швидких простих відбитків, як було сказано вище. Вибір гітари - це гарна ідея та зробити її дуже просто за допомогою 3D-ручки.

Що стосується виготовлення власної нитки, я б рекомендував вивчити кілька машин.

Спочатку вам знадобиться щось, щоб підготувати матеріал. Цей подрібнювач допоможе.

Щоб зробити власну нитку, ось кілька варіантів

  1. Зроби сам
  2. З полиці

Що стосується лиття під тиском , я ніколи цього не робив, проте знайшов добру інформацію про ліплення PLA.


Приємна пропозиція! Це не зовсім в основі того, що я хотів запитати, але все-таки дуже гарна ідея. Щодо ідеї паяльника, яку температуру ви б рекомендували використовувати? Наразі у мене немає пристойного паяльника, але я зараз на ринку, і це було б гарним вторинним використанням для нього.
Р ...

1
Ваше право, вибачте, я оновив свою відповідь за вас.
Бред

Дуже дякую за оновлену відповідь! Посилання були дуже цікавими, і останній зокрема (хоча явно більш спеціалізований, ніж я, можливо, міг би використати) - це саме та річ, яку я намагався і не зміг знайти, перш ніж задати це питання. Мій Google-Фу слабкий, боюся ...
П ...

е, P, я створив тут відео, щоб отримати максимальну користь від Google. Це має допомогти вам трохи більше пошукати Google. youtube.com/…
Бред

1

https://preciousplastic.com/ Це фантастичний проект, який сприяє переробці пластику у корисні об’єкти. Вони пропонують безкоштовні креслення, відео про те, як скласти обладнання для переробки, та пропонують пропозиції щодо виготовлення ваших вторинних товарів.

Особисто я шукаю виготовлення садової цегли або бруківки. Я ще не знайшов ідеальних температур чи методів обігріву.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.