З якої бібліотеки ви б порекомендували почати з глибокого навчання?


35

Яку бібліотеку (TensorFlow або Keras) ви б рекомендували для першого підходу до глибокого навчання?

Я студент з неврології, який вперше намагається обчислити підходи, якщо це має значення.


Якщо вам просто потрібна модель для вашої проблеми машинного навчання, тоді віддайте перевагу Keras. Якщо ви схожий на Geek, то спробуйте дізнатися їх обох, TensorFlow повідомить вам про те, що відбувається всередині моделі, і ви зможете знайти зростаючу тензорну громаду, яка бажає допомогти ти. Все найкраще
shanmuka

Відповіді:


31

Керас - проста бібліотека нейронних мереж високого рівня, написана на Python, яка працює як обгортка для Tensorflow і Theano. Це легко вивчити та використовувати. Використовувати Keras - це як працювати з блоками Lego. Він був побудований так, що люди можуть робити швидкі експерименти та докази концепції, перш ніж запускатись у повномасштабний процес збирання.

Зважаючи на це, він був високомодульним та розширюваним. Тепер його можна використовувати набагато більше, ніж просто експерименти. Це може допомогти з RNN, CNN та комбінаціями обох.

Якщо ви хочете почати і зробити готовий прототип рішення, то я рекомендую вам почати з Keras. Щоб дізнатись деталі під капотом, тоді вивчіть TensorFlow. У ньому величезна активна спільнота, а також доступні дуже хороші ресурси, наприклад, ця серія Youtube .

Дивіться також https://blog.keras.io/keras-as-a-simplified-interface-to-tensorflow-tutorial.html .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.