Як певні додатки показують нові сповіщення, коли доступ до Інтернету обмежений ними?


26

Я відключив доступ WhatsApp до Інтернету, відключивши використання WLAN та мобільну мережу.

Я думав, що це повинно заблокувати доступ WhatsApp до Інтернету. Але дивом WhatsApp передає мені повідомлення зловісного змісту: "Можливо, у вас з’являться нові повідомлення"

Коли я відкриваю WA, він не показує жодних повідомлень. Коли я повертаю його, це права доступу, цікаво, що, є повідомлення, які я отримав у той же день!

Тож для мене це виглядає так, ніби це додаток знайшов спосіб проникнути навколо моїх мережевих обмежень.

Тож виникають такі питання:

  • Чи неправильне моє припущення щодо ефективності обмеження "використання даних" для додатків?
  • WhatsApp зламає стандартні обмеження?

З цікавості, чому ви блокуєте доступ до Інтернету Whatsapp?
Nzall

1
@Nzall Я хочу перестати використовувати WA (різні причини) і спілкуватися за допомогою різних месенджерних систем. Щоб заохотити мої контакти використовувати ні Threema, Signal, ні Ginlo, я не хочу деякий час відповідати на їхні повідомлення, але надіслала кілька повідомлень автовідповідача. Якщо WA залишається в Інтернеті на моєму телефоні, більшість людей скажуть: "бачте, ви все ще використовуєте WA, то чому я повинен перейти на іншу систему?" Звучить важко, важко, але працює. Зараз 9 із 10 моїх контактів повідомляють мені іншими способами.
Ariser

1
Я бачу, і ви не можете видалити Whatsapp або встановити себе як офлайн? Існує додаток під назвою W-Tools, який повинен дозволити вам це зробити.
Nzall

2
Ви явно не запитували, як завадити WhatsApp робити це. Отже, тут як коментар: Якщо ви переключитесь на microG замість сервісів Google Play, ви можете відключити доступ додатка до Google Cloud Messaging із його налаштувань.
Ніхто

Відповіді:


36

Розробники додатків можуть краще сказати, але, як я вважаю, багато сучасних додатків використовують Firebase Cloud Messaging - власну послугу від Google, а не частину AOSP - для push-сповіщень. Насправді розробники змушені непомітно використовувати фірмові продукти Google. Цитується звідси :

Обмеження доступу до мережі також може вплинути на ваш додаток, особливо якщо програма покладається на повідомлення в реальному часі, такі як галочки або сповіщення. Якщо ваш додаток вимагає постійного з'єднання з мережею для отримання повідомлень, вам слід використовувати Firebase Cloud Messaging (FCM), якщо це можливо.
...
FCM оптимізовано для роботи в режимі очікування Doze та App Standby за допомогою високоприоритетних повідомлень FCM .

FCM є частиною Служб Google Play ( 1 ) :

Єдиною важкою залежністю FCM SDK є Google Play Services

Служби Play - це набір додатків, які вводяться на пристрої Android з дуже пільговими дозволами, тому вони не підпадають під обмеження даних / акумулятора.

Оскільки ви заблокували лише додаток, а не Служби Play, програма може отримувати push-сповіщення (хоча фактичні дані можуть не надходити до програми).

Отже, блокуйте GMS, щоб блокувати push-сповіщення. Або вибирайте програми, які не люблять Google.

ПОВ'ЯЗАНО: Яка точна функціональність Google Play Services & Services Framework?2
@LucasRamage так, поступово беручи контроль.
Ірфан Латиф

20

На даний момент WhatsApp не може отримати доступ до Інтернету. Однак він все ще отримує налаштовані push-сповіщення через Google Play Services. Служба Google Play - це інша програма на вашому пристрої, яка все ще має доступ до Інтернету.

Ці push-повідомлення не містять фактичного повідомлення, і WhatsApp просто використовує їх як сповіщувач. Щоразу, коли надходить таке повідомлення з push-повідомленням, WhatsApp знає, що з’являються нові повідомлення, і намагається зв’язатися з сервером WhatsApp, щоб отримати його.

У вашому випадку підключення до сервера WhatsApp не вдається, і WhatsApp відображає лише повідомлення "Можливо, у вас з’являться нові повідомлення".


5

Ні, WhatsApp не зламає обмеження в мережі.

Додаток після певної кількості не в змозі підключитися до свого сервера, оскільки ви відключили підключення до Інтернету, просто здогадується. Ось чому ви отримуєте повідомлення: "Можливо, у вас є нові повідомлення" зі свого каналу сповіщень про несправності.

Від Як зупинити WhatsApp «Ви можете мати нові повідомлення» повідомлення :

Таким чином, хоча WhatsApp працює та мобільні дані включені, він може не мати доступу до Інтернету. Тому єдине звернення полягає в тому, щоб кинути це сповіщення як здогад, оскільки я підозрюю, що він не може визначити різницю, коли в цьому винна бідна мережа і коли її мережеві права керуються ОС в режимі мікроконтролю.


4
WhatsApp використовує push-сповіщення FCM для сповіщення програми, коли з’являються нові повідомлення. FCM є частиною Служб Google Play і так працює, навіть якщо сам додаток не має доступу до мережі. Зазвичай сервер WhatsApp записує додаток WhatsApp через FCM, програма прокидається та перевіряє наявність нових повідомлень, розшифровує їх та показує сповіщення. Але в цьому випадку він не може перевірити наявність нових повідомлень, тому він просто реагує на пінг, кажучи: "у вас можуть бути нові повідомлення".
vurp0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.