Неможливо підключити Galaxy S3 до ПК через USB


22

У мене Galaxy S3 вже кілька місяців, і я завжди міг підключитися до свого ПК через USB. Кілька днів тому воно раптом перестало працювати. Я знайшов багато інших тем Android.SE , але жоден не зміг відповісти на моє запитання.

Симптоми: коли я підключаю телефон через USB, телефон звучить, я отримую блискавку на акумуляторі, але це все. У спадному рядку стану немає параметрів USB, і ПК не визнає, що пристрій підключено. Клацніть скріншот для повного розміру.

Знімок екрана

Система ПК: Windows 7 x64 з останніми драйверами та програмним забезпеченням Kies від Samsung.

Інформація про телефон:

 • Samsung SGH-i747
 • Версія Android 4.0.4
 • Версія для базової смуги I747UCLG1
 • Версія ядра 3.0.8-704434-користувач
 • Номер складання IMM76D.I747UCALG1

Що я спробував:

 • У моєї дружини є однаковий Galaxy S3 - я підключив її S3 до того ж кабелю, і це було впізнано негайно. Тож я знаю, що ПК та кабель працюють коректно.
 • Деінсталяція та перевстановлення драйверів все одно кілька разів - самостійно І з програмним забезпеченням Kies.
 • Кожен порт USB на коробці
 • Скидання заводських даних - як з меню налаштування, так і з діагностичного меню завантаження
 • Режим налагодження через USB, як увімкнено, так і вимкнено.
 • Зміна налаштувань UART та USB в * # 7284 # PhoneUtil. Після мого останнього скидання заводу встановлено значення PDA / MTP + ADB.

Що ще я повинен спробувати? Чи є спосіб визначити, чи поганий USB-роз'єм телефону?

Редагувати: знімок екрана з телефону моєї дружини, використовуючи той самий комп’ютер, той же кабель:

введіть тут опис зображення


1
У мене точно така ж проблема, включаючи підключення S3 моєї дружини. Я підозрюю, що це USB-розетка в телефоні, і я повертаюся до свого постачальника з гарантією на ремонт. Сподіваюся, це допомагає.

Ця відповідь із дуже схожого (дублюючого?) Питання вирішила для мене. Вимкніть живлення, вийміть акумулятор, зачекайте, а потім замініть. android.stackexchange.com/a/39790/90110
Йоганн

Відповіді:


6

Оновлення: Спробуйте очистити та перевстановити драйвери, як зазначено тут . Здається, працював для інших.

Це здається відомою проблемою, і багато хто досяг успіху, використовуючи інший кабель, підключившись до порту USB 3 тощо, але очевидно, що вони не працюватимуть у вашому випадку.

Не впевнений, що таке звичайне використання, але для передачі файлів ви можете використовувати Airdroid, який підключається через wifi.


Дякую за пропозицію, але любові від Галактики немає.
JoeFish

Виявилося, що я не намагався: витягніть SIM-карту і виконайте заводські скидання у форматі за допомогою коду * 2767 * 3855 # . Я навіть не розумів, що існує інший тип формату до декількох хвилин тому - я якось пропустив його за вашим посиланням. Оскільки ваше посилання - це те, що врешті-решт вирішило проблему, я приймаю вашу відповідь.
JoeFish

Спасибі. І я нещодавно виявив скидання заводських налаштувань із кодом - це називається "жорсткий скидання". Довелося це робити на Галактиці туза друга, оскільки в її телефоні було занадто багато повідомлень і жоден інструмент масового видалення не запускався.
Сумеш

6

Я мав таку ж проблему і нескінченно досліджував і робив усе, крім жорсткого скидання. Тоді, тестуючи кабель usb на іншому телефоні, я зрозумів, що не використовую usb-кабель, який постачається із моїм Galaxy S3 i9300. Як тільки я підключив кабель usb до "запасу", мій телефон миттєво розпізнав. Чому це я не знаю, оскільки кабель, яким я користувався, працює на всіх інших тестованих пристроях. Це навіть зарядило мій Galaxy S3 i9300. Можливо, ви могли використовувати USB-кабель дружини на своєму телефоні.

Щоб уникнути розладів та незліченних годин тестування, скидання та перевстановлення, я б рекомендував усім спочатку переконатися, що ви використовуєте usb-кабель, який постачається разом із вашим телефоном, а не загальний або інший з іншої моделі Galaxy S3.

Сподіваюся, це працює для вас! Удачі.


Нічого собі, найпростіше рішення спрацювало! Просто використовуйте правильний USB-кабель! Спасибі.
Marco Muciño

3

Також зазнала таку ж проблему. У моєму випадку виявив, що причина полягає в тому, щоб зробити резервну копію в QPST і забути відновити налаштування USB.

тобто *#7284# to access PhoneUtil > "Qualcomm USB Settings" > set it to "MTP + ADB"


2
 1. Завантажте комплект для перенесення MPT (протокол передачі медіа) та встановіть його на комп'ютер. Ви можете завантажити інсталяційний файл MPT Porting Kit безпосередньо через офіційний веб-сайт Microsoft .

 2. Перезавантажте комп'ютер.

 3. Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою кабелю USB.


1

просто зіткнувся з точно такою самою проблемою, що і мій Motorola defy mini ..... так було дослідження, що робити .... на щастя, знайшлося рішення .... коли в панелі сповіщень нічого не з’являється, а ПК тоді не розпізнає >>

 1. перейти до диспетчера пристроїв >> мій комп> властивості >> диспетчер пристроїв (ліва панель)
 2. шукайте свій пристрій (він повинен знаходитись під переносними пристроями і повинен бути позначений жовтим знаком "знак")
 3. видаліть усі (ви можете мати більше предметів, крім вашого телефону)
 4. після цього перейдіть до режиму usb tether з вашого мобільного з налаштувань та увімкніть його.
 5. тоді з'явиться "включити сховище usb" з екраном стоячого андроїд-бота.
 6. натисніть, щоб увімкнути ви повинні це зробити двічі. при першому включенні його автоматично вимкнеться. потім знову натисніть кнопку, і це повинно вирішити проблему. (в цей момент ви побачите ще одне повідомлення про прив’язування в барі, не робіть нічого з цим).

Я буду радий, якщо проблема буде вирішена ..... :)


1

У мене була така ж проблема, як і у всіх інших, і спробував ВСЕ, що перераховане у якості резолюції. Потім я зробив наступне, і це спрацювало:

 1. Введіть код * # 7284 #, який переведе вас до екрана телефону з опціями налаштування КПК, модему та QualComm USB.

 2. Клацніть на опції Драйвер Qualcomm USB і виберіть опцію MTP + ADB, з'явиться невелике повідомлення @ кнопка екрана із повідомленням збережена, тепер просто натисніть кнопку "назад", щоб вийти на звичайний екран.

 3. Потім я вимкнув телефон, вийняв акумулятор, сим-карту (tmobile) та micro sd-карту, повернув їх назад, включив телефон, а потім підключив його за допомогою usb-кабелю (не оригінальний, який постачався разом із телефоном) і він почав встановлювати usb-диск, а потім працював. Це клопіло мене вже 3 місяці, і я нарешті змусив його працювати. Сподіваюсь, це спрацює для всіх інших, оскільки це питання засмучує.

Примітка Аддона (від користувача з VZW Galaxy S3): Це працювало для мене, але мені довелося активувати приховане меню, набравши * # 22745927 і змінивши приховану опцію меню на "включити", а потім ввівши вищевказаний код. Наберіть це на клавіатурі, не викликаючи його. Він повинен відобразити меню після введення останнього номера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.