Як змусити OSX вибрати найсильніший сигнал Wi-Fi з однаковими SSID?


22

У мене в одному приміщенні є бездротовий маршрутизатор Netgear, а в іншій кімнаті - адаптер живлення TP-Link з wifi. Я використовую MacBook Pro 2014 року з Yosemite 10.10.1

Раніше у мене були окремі SSID для кожної з бездротових точок доступу, що означало, що мені потрібно вручну змінити мережу Wi-Fi під час руху по будинку.

Поради, як я можу отримати той самий SSID для кількох точок доступу? полягає в тому, щоб встановити однаковий SSID на обох AP-адресах Wi-Fi, і ноутбук повинен автоматично вибрати той, який має найсильніший сигнал:

Надайте обом AP-ім однаковий SSID, тип безпеки та бездротову парольну фразу безпеки ... Клієнт сканує всі канали, які шукають AP-файли, що публікують потрібний SSID, і вибере той, хто найкраще відповідає його потребам (як правило, це означає, що той, хто показує найвищий сигнал міцність).

Тому я встановив однаковий SSID, безпеку та пароль на обох AP-адресах Wi-Fi. На жаль, OSX Mavericks не перемикається автоматично між мережами під час руху по будинку.

Знаходячись поблизу адаптера живлення TP-Link, я підключаюся до мережі, як показано напівжирним першим рядком у вікні провідника Wifi (така очікувана поведінка, оскільки це найсильніша мережа):

введіть тут опис зображення

Але, рухаючись ближче до маршрутизатора Netgear Wifi, Yosemite не відключається від точки доступу TP-Link і не підключається до точки доступу Netgear (навіть якщо ця мережа є набагато сильнішою):

введіть тут опис зображення

(Я залишив ноутбук на ніч, і він не змінився через 12 годин, тому це не пов’язано з термінами)

  • Чи потрібно щось робити в Mavericks, щоб автоматично вибрати найсильнішу мережу?
  • Чи потрібно, щоб усі властивості були однаковими між точками доступу? наприклад, канал, ширина і режим різні - це має значення?

Редагувати: відповідно до відповіді на /apple//a/144832/84752 я змінив:

sudo /System/Library/PrivateFrameworks/Apple80211.framework/Versions/A/Resources/airport prefs joinMode=Strongest

але це не впливає на рух між кімнатами. Я не впевнений, чи стосується ця пропозиція лише до продуктів аеропорту (з урахуванням назви команди).


1
У вас немає такого контролю з OS X. У моєму кабінеті ми використовуємо точки доступу, які дозволяють отримати декілька SSID (Unifi AP), тож у мене є один SSID для цілей роумінгу (встановлений у кожному AP) та один SSID, коли я хочу примусити з'єднання до конкретного. Також у мене є окремі SSID для мереж 2,4 і 5 ГГц.
mspasov

Це виявилося проблемою XY - моє справжнє питання було "як я можу покращити покриття wifi моїм будинком?". Замість того, щоб намагатися тиражувати мережу wifi за допомогою адаптера живлення, справжнім рішенням було придбати більш потужний бездротовий маршрутизатор, який усуває потребу в лінії електропередач
Stephen Lead

Відповіді:


25

Я знаю, що ця нитка стара, але я хотів би залишити тут те, що вирішило проблему для мене. Вам потрібно перевірити, чи є у вас однакова безпека в обох точках доступу. Наприклад, у мене була одна точка доступу, захищена WPA / WPA2, а інша лише з WPA2. Після зміни обох на те саме все було добре.

Щоб перевірити безпеку точок доступу, ви можете зробити це:

  • Утримуючи клавішу опції (alt), натисніть значок WiFi на панелі меню
  • Натисніть "Відкрити діагностику бездротового зв'язку ..."
  • Перейдіть у "Вікно"> "Сканування" (або натисніть CMD-4)
  • Перевірте, чи захищеність однакова для обох точок доступу

Джерело рішення: http://forums.macrumors.com/threads/wifi-roaming-isissue-two-aps-with-same-ssid.1208584/


2
Через 6 місяців я нарешті знайшов час перевірити це - і, здається, ти маєш рацію. Я встановив захист адаптера Powerline на "автоматичний" - після того, як я змусив його використовувати WPA2-PSK [AES]свій MBP, це набагато краща робота з автоматичного перемикання між бездротовими AP-адресами. Велике дякую!
Стівен Ведучий

Це не спрацювало для мене, оскільки обидва значення безпеки вже однакові. i.imgur.com/2UQWfmL.png
Пітер

Це працювало для мене, але мені довелося видалити («забути») мережу в налаштуваннях мережі OSX, а потім знову додати її. Як тільки я це зробив, він почав підключатися до вищого сигналу, ближче до AP.
dbellizzi

На додаток до цього, я повинен був також переконатися, що обидва AP мають однакову ширину - 20 МГц. Коли ширина була іншою, у мене були проблеми з перемиканням.
Йохан Ліянаж

10

Ваша проблема викликана обробкою OS X параметром wi-fi, який зазвичай називають порогом роумінгу . Цей параметр диктує точку, в якій ОС перейде на сильніший сигнал. Windows надає простий доступ до цього параметра, наприклад, тут не існує простої опції в OS X.

Цей документ від NYU пропонує, що OS X має "агресивні" роумінгові характеристики та показує командний рядок для відключення агресивного роумінгу. Однак наш досвід роботи на кампусі з клієнтами OS X показує, що OS X є будь-яким іншим, але агресивним. Інсайд вважає за краще "дотримуватися" AP, з яким він пов’язаний, незважаючи на те, що знаходиться у діапазоні ближчих / сильніших сигналів - як у вашій ситуації.

Отже, там ви не можете багато зробити, щоб змінити роумінгову поведінку OS X. Що ви можете зробити, хоча змінити ваше бездротове середовище, намагаючись змусити OS X переходити між AP. Опції, які можуть бути у вас, залежно від обладнання Wi-Fi, включають встановлення ваших точок доступу до строгого режиму лише 5 ГГц (якщо вони є дводіапазонними пристроями) - це зменшить діапазон передачі і, таким чином, зменшить накладення між AP. Також у ваших AP можуть бути встановлені показники потужності сигналу бездротової передачі - це ще один спосіб зменшення перекриття між AP, що може змусити OS X швидше перейти на більш сильний сигнал. Нарешті, ви можете спробувати перемістити свої AP до кінців свого будинку, щоб знову зменшити їх перекриття.0

Для всіх інших, які натрапляють на цю проблему: спробуйте надати своїм AP-каналам різні канали!


0

Як видно з екрана захоплення, BSSID відрізняється тим, що налаштування WiFi відрізняються. Зробіть всі налаштування однаковими для кожного AP, що стосується налаштувань безпеки тощо, і це повинно працювати.


BSSID - це апаратний адрес, який завжди буде різним.
slhck
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.