Який ніж потрібно використовувати, щоб нарізати помідори?


8

Чи краще використовувати зубчастий ніж або звичайний ніж кухаря, який справді гострий?

Відповіді:


7

Зазвичай по-справжньому заточений кухарський ніж у сантоку - це мій вибір. Але це залежить від типу нарізки ... таких як товсті / тонкі диски, клини або висічки.

Хоча я розумію, що зубчасте лезо може допомогти нарізати супер стиглий помідор, коли я хочу справді тонкі дископодібні скибочки, щось дуже гостре і бажано тонший хребет. Улюблений на моїй кухні, безумовно, леза шеф-кухаря Henckel santoku. Деякі версії можуть мати дуже товстий відділ хребта, але вони також не працюватимуть. Цей тип вибору також є більш корисним, якщо ви ріжете будь-які інші овочі одночасно, або робите додаткові надрізи в помідорах, наприклад, коли ви також збираєтеся вдвічі зменшити диски або повні дикінг.

Мені подобаються найтонші шматочки - це шинка і сир, пластика, смажена яловичина, саммі, садочка для дороги, а іноді і гарнір. (орден, хтось?)

Крім того, коли я ріжу помідори на клини, я також люблю використовувати цей самий тип гострого, не зубчастого леза. Інакше мені важче, ніж потрібно, робити менші відділи після розміру 1/4 помідора. Я майже завжди роблю клинки розміром 1/8 або 1/12 розміру для салату, тому це не дуже страшно, я використовую "справжній" томатний ніж. Коли я це роблю, це коли на обід, і я не хочу кидати більший клинок, або коли роблю великі партії. Дістати серцевину, звичайно, найпростіше за допомогою меншого зубчастого леза.


2
Гострота - це ключ. Кілька пальців зі заточувальною сталлю, перш ніж вирізати, - це завжди хороша ідея.
Місіс Сад

1
Як сказав zanlok, я також використовую дійсно добре загострений ніж з тонким хребтом, зокрема, цей goo.gl/k3YTX або ніж мого шеф-кухаря, якщо це є під рукою. Я ненавиджу зубчасті лопатки для помідорів, вони руйнують їх і, як згадувалося, не можуть нарізати майже так само тонко. Я не бачу причин ніколи використовувати зубчастий ніж для помідора; навіть коли помідор перезріває, правильно заточений ніж буде доглядати за ним без проблем. Візьміть помідор до Вільямса-Сономи і спробуйте лезо «Шун» або «Глобал» (серйозно, вони вам дозволять), і вам стане цікаво, чому хтось коли-небудь вважав зубчастим в першу чергу.
stephennmcdonald

Порада для отримання ядра: використовуйте ложку грейпфрута (спасибі, Елтон).
RolandTumble

4

Все, що цей хлопець продає: http://knifewear.com/

Він щоранку приносить мішок стиглих помідорів, щоб показати свої леза (і дозволяє клієнтам спробувати їх усі). Якість японської сталі робить мої професійні леза Henkels схожими на іграшки. Він отримує всі свої леза прямо від майстрів в Японії. Лопаті настільки гострі, що вони начебто просто потрапляють через помідори ...

Я використовую один із них: http://knifewear.com/knife-family.asp?family=5 для більшості речей, а також ще один менший ніж для розбору.

Але справа в тому, що якщо ви використовуєте дуже гострий ніж, вам не потрібен «помідор» або зубчастий ніж. Якщо ваш гострий ніж не прорізає помідор, він не гострий.

Відмова: Я не маю приналежності до Knifewear. Я просто помилився, що за один день пішов і купив у нього кілька ножів. Він показав мені помилку моїх шляхів.


1
Поки я конкретно не знаю цієї марки / хлопця, +1 від мене для японської сталі. У мене є величезний комплект ножів Henckels, і різні шматочки Wusthof-Trident вдома, і єдиними, якими я користуюсь, є мої Global та Shun. Іноді я використовую Хенкельса, щоб подрібнювати кістки та більш жорсткі речі, але для точності нічого не б'є японська сталь (що я знайшов).
stephennmcdonald

Він носить різні «марки», але всі вони неймовірні. Якщо ви коли-небудь перебуваєте в Калгарі, рекомендую заїхати, щоб відвідати щелепу.
talon8

У нього там дуже солодка колекція. +1 для yoshikane
calumbrodie

Багато що продає цей хлопець - це ножі з вуглецевої сталі. Ножі з вуглецевої сталі чудові. Але поєднання томатів та ножів із вуглецевої сталі не для всіх підходить - потрібно багато уваги, якщо випадково забути ніж мокрим на дошці, наповненій томатними соками протягом годин, швидше за все, ви очистите від іржі плями та перекройте краю згодом. . Томатний сік - одне з найагресивніших речовин, які ми наважимо їсти :) Тепер нержавіючі стилі (в Gin-3, хороший VG10 тощо) з цього магазину будуть ідеальними для вирішення ....
rackandboneman

1

http://en.wikipedia.org/wiki/Tomato_knife

Томатний ніж - це невеликий нарізаний кухонний ніж, призначений прорізати помідори. Нарізаний край дозволяє ножу проникати в шкіру помідорів швидко і з мінімальним тиском, не роздавлюючи м'якоть. Багато томатних ножів мають роздрібнені поради, які дозволяють користувачеві легше видаляти насіння.

Нарізання помідорів не потрібно - гостре пряме лезо працює, - але зубці дозволяють ножу різати помідори та іншу їжу, навіть коли тьмяні. Порівняйте ніж для хліба і стейк, які аналогічно нарізані.

Я завжди використовую газований ніж, оскільки не має значення, наскільки помідор м'який, він все одно наріже його легко

Найкращий томатний ніж, який я коли-небудь мав, мав лезо з високою вуглецевою сталлю завдовжки близько 13 см і висотою лише 1 см. Короткий зріст і шорстка поверхня вуглецевої сталі означали, що шматочки не прилипають до леза, коли ви ріжете, і чисто випали. Він зламався одного дня, коли його важко заштовхнули в рубання м'якої деревини. Ніколи не знайшов іншого подібного

Такі ножі з покриттям повинні бути гарними

alt текст


Я думаю, що він має на увазі висоту, оскільки він зазначає, що шматочок не прилипає до леза.
Johnny
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.