Як бланшувати і очистити горіхи?


8

Нещодавно я знебарвив і очистив «шкірку» від 500 г очищених фісташок і 500 г мигдалю.

Для фісташок я залив їх окропом, зачекав хвилину, процідив, а потім потрушив горіхи невеликими партіями в чисту тканину, щоб зняти шкіру.

Для мигдалю я спробував ту саму стратегію, що і фісташки. Але це було не так добре. Шкіра починає занадто швидко сохнути. Тому я налив більше теплої води на них.

Потім я сушив їх у духовці, попередньо нагрітій до 150 ° С, приблизно 10 хвилин. Вони як і раніше, але м'які, тому мені, можливо, доведеться це зробити ще пізніше.

Моє запитання: чи є кращий спосіб? Це зайняло дуже багато часу.

Відповіді:


9

Тут вам не вистачає важливого кроку: Вам потрібно використовувати холодну воду відразу після окропу, щоб зупинити процес готування.

  1. Варіть їх близько 1 хвилини, після чого процідіть. (Ви можете залити їм окріп, як у випадку з мигдалем - це не дуже важливо, як ви це зробите.)

  2. Занурити або промити холодною водою, щоб запобігти подальшому варінню та розм’якшенню;

  3. Очистіть їх.

Для випадку мигдалю, ви повинні НЕ терти їх, щоб лупити. Просто прищипніть кінець - вони повинні вискочити прямо з шкірки. Якщо ви виявили , що приймаючи будь-які більше зусиль , ніж це, зупинити, не витрачати більше часу на лущення, і просто побілити їх знову. Якщо ви бланшуєте їх досить довго, пілінг буде дуже легким.


Так, мигдаль - це найпростіший горіх для бланшування. Спробуйте чистити півлітра фундука. (Хоча метод харчової соди робить це легше.)
Marti

Гм. Коли я зробив швидкий пошук в Google, я ніколи не натрапив на крок 2. На щастя, вони все ще добре смакують, і я збирався їх змішати. Дякую.
Megasaur

1

Бланширування очищених фісташкових горіхів протягом однієї хвилини, а потім занурення їх у крижану воду зробило їх м’якими. Не залишилося в них жодної крихти, як там, з нерозпущеними фісташками. Тому я шукав в Інтернеті додаткову пораду і знайшов відеозаписи для очищення фісташок, використовуючи кухонний комбайн з більш м'яким, гнучким кріпленням леза (а не жорстким, металевим «рубаючим» лезом). Цей метод спрацював добре. Я вже зняв снаряди вручну, тоді пластикове лезо процесора зробило досить непогану роботу, знявши шкури. Ніяке вживання води не означало, що горіхи залишаються хрусткими. Обробляйте лише кілька секунд за один раз, або ви ризикуєте, якщо порізати горіхи разом зі шкіркою!


0

Для легкого лущення шкіри мигдалю краще замочити її в холодній воді на ніч.


Ласкаво просимо у досвідчені поради! Будь ласка, не пишіть свої відповіді в блокування шапки. Я відредагував ваше повідомлення наперед для кращого читання. EDIT: Ну, румчо було швидше.
Чін Чонг

Привіт, ласкаво просимо на сайт. Будь ласка, не використовуйте allcaps (пишіть лише великими літерами), це вважається грубим в Інтернеті, оскільки це сприймається як еквівалент крику, коли розмовляєте особисто. Я відредагував ваше повідомлення на звичайні листи.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.