Приготування поленти: дійсно потрібно помішувати 30 хвилин?


8

У кожному рецепті поленти, який я коли-небудь бачив, автори наполягають на тому, що поленту потрібно перемішувати на повільному вогні протягом півгодини або близько того, перш ніж вона ретельно вариться. Коли я працював в італійському ресторані, я би дотримувався цього процесу (зазвичай роблячи багато порцій одночасно).

Однак, роблячи його в домашніх умовах невеликими порціями, я вважаю, що він має такий самий смак, якщо його збивають на повільному вогні протягом достатнього часу, щоб зерно ввібрало рідину.

Чому наполягати на варінні невеликих порцій (4?) Протягом півгодини?

Зверніть увагу, що я говорю тут про звичайну дрібнозернисту поленту, а не про якусь швидку поленту.

Відповіді:


9

Це однозначно не потрібно постійно помішувати. Так, досить часто, щоб уникнути опіку на дні, але не постійно. Приготування їжі більше або менше часу має більший вплив на текстуру, ніж на смак. Приготовлений коротко, ви отримуєте більше зерноподібного крему з пшеничної текстури. Готуючись довго, ви отримуєте більш кремовий, більш гладкий результат. І те, і інше може бути гарним, але кремовий стиль більш традиційний.


Це також пояснює, чому в мої професійні дні охолоджену поленту можна було розрізати на трикутники тощо і смажити, на грилі тощо, не розбиваючи. За допомогою короткого способу готування, який я окреслив, шматки розпадаються.
Дуг

8

Кухари ілюстровані у випуску за березень 2010 року вирішували цю проблему, як правило, нав’язливо. Повний рецепт позаду їх платного доступу, але вони виявили , що щіпка харчової соди додають до грубого помелу degerminated кукурудзяної муки призвело до більш короткий час приготування їжі (всього близько 30 хвилин) на повільному вогні, з збивати необхідно в протягом першої хвилини, близько 5 хвилин, а потім в кінці, коли ви додасте масло і пармезан. Інші речі, які цікавлять їхній рецепт, - це співвідношення води до поленти 5 на 1 та накриття каструлі під час готування.Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.