Який вок я повинен отримати?


9

Я побачив на сайті питання про підготовку вока, але мені цікаво, який саме вид я маю отримати. Я чув про нержавіючу сталь, вуглецеву сталь, алюміній тощо. Також є різноманітні антипригарні. Я новачок, щоб перемішати смажити, і буду готувати на електричній керамічній плиті.

Відповіді:


13

У вас повинен вийти вухо з вуглецевої сталі з двома короткими ручками (не одна довга ручка).

Ви хочете, щоб сталь створила патину з окислених масел, яка виключає нержавіючу сталь та алюміній та антипригарне. Можна було б придбати чавунний вок, але вони справді важкі.

Ви хочете дві маленькі ручки, щоб ви могли забрати вок, але ви не хочете, щоб довгі ручки, які скидатимуть гаряче масло або їжу скрізь, якщо ви їх натикаєте. На відміну від каструлі з соусом, ти не кидаєш каструлю, ти кидаєш їжу. (Кидаючи сковороду, вона відводить її від полум'я, що погано під час смаження!)

Ваша найкраща ставка - перейти на азіатський продуктовий магазин. Ви будете впевнені, що отримаєте товар за вигідною ціною. Не варто коштувати більше $ 25, я не думаю.

О, ще одне питання - яка у вас піч. Якщо у вас електрична плита, (a) Вибачте, і (b) ви повинні отримати вок з плоским дном. Якщо у вас є газова плита, ви можете отримати вок з плоским дном або вок з круглим дном, але останній лише в тому випадку, якщо ви отримаєте кільце з вока, яке тримає каструлю трохи вище полум'я. Ви хочете, щоб стільки тепла потрапляло в цю сковороду, наскільки ви, можливо, зможете управляти!


Як один з людей, що працюють з електричною плитою, я б рекомендував вовк з плоским дном над кільцем - ви отримаєте кращий контакт і кращу передачу тепла. Я вважаю за краще використовувати сотейник для круглої вока і просто не перевантажувати сковороду (що може зажадати готування партіями)
Джо

доповнення - якщо у вас є серйозний комерційний конфорка для воку, якого у вас немає, але якщо ви це зробили, то ви хочете довгу ручку, щоб ви могли кинути сковороду і отримати смачні смакові олії. Але ви цього не зробите, тому ваша домашня китайська їжа не буде такою доброю, як у хорошому ресторані.
Харлан

ще одне доповнення - якщо у вас немає газового пальника або, можливо, навіть якщо у вас є, отримайте автономний індукційний конфорка (менше 100 доларів) і використовуйте його для приготування воку. Нагрівання знаходиться лише в нижній частині каструлі, чого ви хочете. Газ, як правило, йде в бік, що неефективно, обпалює руки, і не ідеально підходить для смаження.
Харлан

5

Тестери Cook's Illustrated / America's Test Kitchen твердо стверджують, що вок на електричній плиті є неоптимальним - вони розроблені для того, щоб сидіти на вершині вогню чи газового пальника із полум’ям, що обливаються біля основи, і невеликою площею контакту з Воком джерело тепла при використанні на звичайній варильній панелі призводить до чогось більшого, як перемішування на пару, ніж обсмаження. Натомість вони рекомендують сковороду / сковороду на 12 ". Досвід інших людей може бути різним, але я ще не вболіваю за вок з університету, і я б точно поставив під сумнів необхідність приготування великої смаження.


3

Найкраще і найдешевше рішення, яке я коли-небудь бачив, - це те, що я маю. Тут потрібна палуба, внутрішній дворик або щось інше.

Я поїхав до Чайнатаун ​​в Торонто і в магазині ресторанів купив вок з вуглецевої сталі. Це було близько 25 доларів. Ви можете їх отримати де завгодно. Секрет приготування їжі вок - температура. У США пальники, як правило, обмежені 15 кб. Вам потрібно набагато більше для справжнього смаку.

Що вам потрібно - це конфорка для воку. Я купив один за 100 доларів у цьому ж магазині. Це в основному 7-дюймовий тримісний пальник з вогнем, виготовлений із чавуну. Він укладений у рамку розміром 15х15 дюймів, на якій вок буде належним чином відпочивати. Він дуже сильний і досить великий, тому я також використовую свій 20-ти кварцовий тиск.

Цей пальник підключається до пропану, але ви можете отримати ті, які використовують природний газ. Це 66k btu. Абсолютно найкраща і найдешевша покупка, яку я зробив за роки. Він використовує набагато менше газу, ніж гриль, набагато швидше, і я використовую його для більшої різноманітності їжі.

Примітка: ці типи пальників не застосовуються для використання в приміщенні. Вони неймовірні, хоча.


Я б пішов із чавуном. З більш товстим дном їх важко знайти навіть в Азії. Так вуглецева сталь. Як вам потрібно гаряче дно в них для приготування. Пальник вока - це +. Але не обов’язково. Ви також хочете, щоб кришка для вока, 1/2 кругла стійка і кругла стійка, щоб встановити всередині неї. Все готово. Більшість кулінарних виробів в них - смажена обсмаження. Але вони гарні для смаження їжі та парі з стелажами в них. Плоский низ найкраще підходить для печей. Товсте дно найкраще для рівномірного нагрівання по всьому дню під час перемішування смаження. Але як сказано важко знайти.
Дж. Берген

3

http://www.seriouseats.com/2010/06/equipment-how-to-buy-a-wok-which-wok-is-the-best.html

Прочитай це. Чудова порада.

Woks МОЖЕТ чудово працювати на електричному діапазоні. Але вам доведеться купувати вуглецеву сталь, а не антипригарну.

Не слухайте приказки. Це чудово працює. Спробуй це!!


Антипригар - це в основному евфемізм для "короткого терміну життя".
Шлях до незнайомця

2

Припустимо, що у вас є газова плита, простий і дешевий тонкий сталевий вок витримає вас. Вони жорсткі, легкі і легко струшуються, і з ними приймуть чудову приправу.

(Приправа стосується шару, приготованого в олії, який надає воку його «липкість». Дуже важливо уникати промивання рідиною, просто очищаючи її гарячою водою та щіткою тощо).

Мені особисто подобається довга ручка; але, як каже Гарлан, кільце з воку є важливим.


А перекладати для американців: "миття рідини" == "мило для посуду"
Джо

Серйозно? "Засіб для миття посуду"? Нічого собі, щодня вивчайте нову річ ...
Джоель в Ґо,

2

Я експериментував з кількома. Як вже згадувалося тут, антипригарні тюки швидко розоряться з необхідним високим теплом, і, враховуючи, що ви доплачуєте, це, мабуть, не варто.

Можливо, моя головна порада буде придбати вок потрібного розміру, для приготування їжі вдома я пропоную прагнути до менших, а не більших. Очевидно менший вок легше нагріти.

Особисто я б хотів за дешевим і веселим сталевим воком, який вимагає трохи приправ. Не використовуйте важкі в'яжучі хімічні речовини або абразивні речовини при його чищенні.


0

Щодо електричної печі, я б навіть не турбувався. Купіть хорошу якісну голландську духовку і використовуйте її замість цього.

Для газової плити вуглецева сталь або просто звичайна сталь-сталь значною мірою переважна перед алюмінієм, нержавіючою сталі, а особливо - з неприклеєними. Згідно з кулінарною книжкою пані Чіанг, алюміній та нержавіюча тканина не витримають тепло. На мою думку, антипригарне - це погана ідея; сильне нагрівання знищить покриття, і ви потрапите в антипригарний матеріал в їжу.

Зайдіть до місцевого китайського продуктового продукту і дістаньте його там. Ціни будуть дешевшими, а якість вищими.


1
Чому б не використати вок для електроплити?
mouche

0

Я б запропонував вок з вуглецевої сталі з плоским дном, тільки завдяки вашому джерелу тепла з керамічного / плоского верхнього діапазону. Будь-який інший тип вок, мабуть, не дасть вам хороших результатів. Все, що має антипригарну поверхню, буде обмежуючим фактором, коли мова йде про сильну спеку. А для смаження при перемішуванні потрібно трохи тепла. Кругле дно також не було б ефективним, оскільки не було б площі поверхні для передачі тепла.

Якби вам вдалося перейти на портативну газову плиту, це значно покращить ваш режим смаження. Я б все-таки рекомендую вок з плоским дном, оскільки діапазони газу в західному стилі виготовляються для каструль з плоским дном, і не концентруйте його в центрі для вока. Тонка вуглецева сталь, щоб легше передавати тепло їжі. Що стосується ручок, я б запропонував одну ручку, тільки щоб утримувати полум'я / тепло від рук. Якби у вас було кільце з вока, щоб зберегти стабільність, тоді краще було б кругле дно. Кругле дно легше перевертати / переміщувати їжу.


0

У мене є вок з нержавіючої сталі, наповнений алюмінієм. Одна коротка ручка, одна довга. Діапазон газу. Добре працює, рівномірно, швидко розподіляючи тепло. Не турбуйтеся про те, щоб приправити річ або ретельно просушити, щоб запобігти іржі. Температура Вока часто стає занадто високою, щоб тефлон тривав більше року. Ви можете також вилити гроші на стік на одне з цих. Моєму Воку 8 років, і щасливий, блискучий, як день, коли я його купив. Я цим багато користуюся . Дно злегка плоске, тому воно не скрізь котиться.


-1

Так як ви новачок для смаження, я б запропонував вам придбати антипригарний. Тож вам не доведеться турбуватися про приправу вока та все таке. Тоді якщо ви виявите себе в майбутньому в потребі іншого вока, ви можете його придбати тоді. Поки я піду з найпростішим


4
Це непогана порада. Вся суть у смажуванні полягає в тому, що дно каструлі буде надзвичайно гарячим, а їжа поступово перемішується на дно каструлі та вимивається, розвиваючи рум’яність та аромат, але не горіть через постійне перемішування. Ви не можете зробити це за допомогою каструлі з антипригарним шаром. Ви зіпсуєте тефлон і наповнить їжу канцерогенами. Якщо хтось не хоче займатися приготуванням на високому вогні, він повинен дотримуватися будь-яких плоских каструль, у яких вони вже є. Моя пропозиція - справжній вок, а також копія «З Землі», великої китайської вегетаріанської кулінарної книги.
Харлан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.