Є спеція, яка є гарячою і безбарвною?


8

Я хочу приготувати гарячий (гострий) напій, але не хочу вживати звичайний гострий соус, оскільки це вплине на колір. Чи є щось на кшталт "прозорого" гострого соусу?


Я припускаю, що це для певного практичного жарту.
Едвард Странд

Ні, я просто хочу приправити напій, не впливаючи на його колір.
Хитрий

Відповіді:


15

Нехай гострий перець (можливо, джалапеньо або хабанеро) замочується у вашій рідині стільки часу, скільки потрібно для досягнення бажаної гарячості.


1
Це спрацювало дуже добре. У мене був довгий зелений перець (не дуже гарячий). Я його перфорував і замочив у горілці протягом 6 годин. Горілка досить гаряча. Хоча тут помітний запах і смак зеленого перцю.
Хитрий

Більша частина капсаїцину знаходиться в насінні та корі (біла речовина всередині перцю). Ви можете спробувати просто замочити ці частини. Вони можуть мати не так сильний перець.
Кенстер

6

Хм, я б шукав чистого капсаїцину, якщо все, що вам потрібно, - це тепло. Це безбарвний / без запаху, тому він може працювати, але я не впевнений, де його можна знайти.

Я чув про білі гарячі соуси, які можуть працювати для вас, ось приклад


Оцет (і, можливо, сіль) в соусі, з яким ви пов’язані, може зробити це поганим закликом до напоїв, але гарна думка!
Каскабель

1
@Jefromi: Залежить від напою. Тобаско регулярно вживається в напоях, в яких є значна кількість оцту і трохи солі.
Орблінг

9
Примітка щодо капсаїцину: чистий кристалізований капсаїцин смішно гарячий. Я не можу наголосити настільки, як це нестерпно дує. Специфікація розміру однієї коми у вашій відповіді в банці з томатним супом робить її неїстівною. У мене дуже висока толерантність до капсаїцину.
hobodave

2
Як натякає @hobodave, чистий капсаїцин становить 15-16 мільйонів за шкалою Сковіля , що в 10 разів гаряче, ніж сумнозвісний "привид чилі". Якщо ви насправді вдається отримати це, навіть не намагайтеся вимірювати його безпосередньо; спочатку його потрібно розбавити
Ааронут

Бренд 'Pure Cap' поставляється у викинутій пляшці всередині захищеної від дітей ємності. Я бачив, як люди занурюють зубочистку в краплину, потім торкаються її до підлоги і вирішують, що це занадто багато.
Джо

4

Лушпиння перцю сечуанських (сичуанських) можна заварювати / тушкувати в гарячій воді і отримувати відносно прозорий бульйон, який може бути дуже «гарячим» і набагато цікавішим смаком, ніж рафінований або штучний капсаїцин

Він також має той занурюючий ефект, який більшість людей вважає досить цікавим


4

Cajohn's Frostbite - це прозорий гострий соус і дуже хороший для приготування змішаних напоїв


Я взяв на себе сміливість додати посилання. Це виглядає цікаво! Огляди на сторінці говорять про те, що це досить хороший продукт і може бути ідеальним для цілей ОП, тому я також прихильнився. Ласкаво просимо у досвідчені поради!
Jolenealaska

1

У мене є порошок хабанеро, який має бежевий колір. Я б міг уявити, що не буде занадто сильно знебарвити прозору рідину. І повірте, трохи пройде довгий шлях.


1

Свіжа сирена імбирна паста дуже поштовх, як і свіжий мелений хрін. Смаки не дуже схожі на капіцим, але можуть бути сильно очейні.


0

Існує стиль гострого соусу, який в основному цілий перець, замочений в розчині оцту; це, мабуть, спрацює, але це додало б кислої ноти оцту.

Ви завжди можете зробити свій власний ... це, як правило, робиться із зеленого перцю; Я здогадуюсь, що зелений чи жовтий кольори нададуть менше кольору.

Крім того, швидкий пошук говорить про те, що там є принаймні дві марки «прозорого озброєння» - Panola та Frostbite.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.