Враховуючи, що я маю змусити тісто зараз їсти за 3-4 години, який найкращий спосіб зберігати мої млинці (або тісто)?


8

Я збираюся приготувати млинці (1) для моєї дочки, і я захочу зробити це для мене та моєї дружини сьогодні ввечері (приблизно за 3-4 години), оскільки використання одного яйця повинно скласти о ~ шість я занадто багато тіста для одного або двох, які я хочу зробити зараз, тому я хотів би використовувати один і той же мікс для обох примірників.

Чи краще зберігати змішане тісто протягом 3 годин, а потім готувати свіжий в цей вечір, чи варто готувати їх зараз, зберігати приготовані млинці та розігрівати цей вечір?

Який найкращий спосіб зберігати тісто / підготовлені млинці?

Нарешті, що я повинен враховувати під час приготування / повторного розігрівання збитого тесту / млинців?


1. Я знаю , що цей термін має різні значення, так як ясно, я маю в виду млинці , як це .


3
У США ми б, мабуть, називали це крепом.
Майкл

2
Цей рецепт Delia, опублікований BBC, стукає вже 30 років, за винятком того, що вони його редагували. Завжди говорилося, що поставте тісто в холодильник, перед тим як додати розтоплене масло, на кілька годин (принаймні півгодини), а потім додайте розтоплене вершкове масло безпосередньо перед приготуванням. Завжди готуйте свіжий.
Орблінг

Відповіді:


12

Тісто для млинців часто приємніше, якщо його залишити в холодильнику на кілька годин. Я б зробив їх свіжими сьогодні ввечері з тістом, яке ви робите для пари, яку ви хочете зараз. Насолоджуйтесь!


Що ж, перші зроблені, а тісто, що залишилося, пішло в холодильник. У мене була половина другої дочки (вона "не сподобалась їм" після півтора ... о, ну, значить, я отримаю дегустатор: 9), тож ми побачимо, як порівняти цей вечір ...
DMA57361

Так, це добре працювало. Потрібно було швидке перемішування, оскільки він вийшов з холодильника, оскільки він трохи відокремився, але остаточний результат був хорошим!
DMA57361

Мені приємно, що вони добре попрацювали, не можу перемогти млинцевий день!
nixy

4

Це не матиме значення для стилю млинця, який ви робите, але для тих, хто використовує хімічне осадження, як ви знайдете в США, є проблеми з триманням тіста протягом тривалого періоду:

Якщо ви використовуєте харчову соду в якості закваски, вона вже дала б її до того часу, коли ви будете її готувати через години ... але вам доведеться додати розпушувач, щоб компенсувати час, оскільки не може бути достатньо кислоти, що залишилася для харчової соди. Пекарський порошок в клярі не є такою проблемою, якщо він має подвійну дію, де він дасть деяку закваску, коли намокне, і знову, коли стане тепло. Звичайно, ви не хочете додавати занадто багато розпушувача, оскільки це може надати металевий смак.

Що стосується стилю, який ви хочете зробити (крепи, паннекеекен тощо), часто краще дозволити тісто сидіти цілком, як сказав Ніксі (набагато краще, ніж дозволяти приготованому продукту сидіти), але моє єдине питання - кожен раунд Випікання ви майже завжди втрачаєте перший, коли намагаєтесь правильно встановити терміни / тепло.

.


2
@Joe - рада, що я не єдиний, хто має менш ідеальний перший млинець / креп!
justkt

1
@Joe: Англійці рідко роблять квашені млинці, особливо не в день млинців. Якщо ви говорите млинець британській особі, це означає трохи більш товстий формат крепу, з лимонним соком і цукром, як правило.
Орблінг

@justkt: французи завжди кажуть, що перший креп - це «для сковороди»; це часто не виходить правильно. Я сприймаю це як гордість за те, що мій перший креп на сковороді завжди хороший, такий же хороший, як і останній (зазвичай я повинен робити десяток і більше за раз).

@daniel, напевно, це лише питання про те, що сковорода є правильною температурою, ні? Я б уявила, якщо занадто гаряче, тісто охолоджує його, і якщо воно недостатньо гаряче, воно продовжує нагріватися, поки готується перший. Таким чином, №2, все є належною температурою. Якщо це правильний темп для початку, то перший повинен бути добре. Я не можу придумати будь-яку іншу причину, коли перша не вдасться.
йоссар

1
@daniel Перший млинець не для сковороди ... це для кухаря!
філососад
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.