Які особливості слід враховувати при отриманні машини для морозива чи молока?


8

Очевидно, є кількість, яку вона може скласти за одну партію, і, здається, є три основні типи (ті, які ви заморожуєте миску достроково; ті, які ви упаковуєте її сіллю та льодом, і ті, що самі охолоджують).

... і я знаю, що шукаю той, який мені не потрібно рукоятки ... (я зробив більше, ніж достатньо, як дитина)

... але крім цього, чи є якісь функції, які я повинен шукати, купуючи машину?

Якщо це має значення ... Я здебільшого будувати з цим сорбет, оскільки я не впораюся з молочними продуктами, але я можу зробити морозивом чи молотою, щоб поділитися з іншими людьми.


2
Порада, що стосується напівзахисту: ознайомтеся з місцевими магазинами ощадливості та гаражами, перш ніж купувати новий. Виробники морозива - це як горщики з фондю та ролики з макаронами; люди часто отримують їх як подарунки або думають, що вони їх використовуватимуть, а потім не роблять, тож ви можете знайти собі нових за вигідними цінами.
Еллісон

Відповіді:


4

Ви покрили великі відмінності. Все інше буде маркою та якістю виготовлення.

Моя думка щодо різних типів:

За невеликих сум і невеликих бюджетів мені дуже подобається моя кухня з попередньо замороженою мискою. Чаша настільки холодна в моїй грудній морозилці, що мені навіть не потрібно витрачати час, щоб охолодити суміш, якщо я поспішаю. У ньому завжди багато холодного залишку.

Тип льоду / солі або рукоятка (це те, для чого діти), або електричні приємні, якщо вам потрібно робити партії спиною до спини. Ви можете, очевидно, заправляти їх замість того, як миску заморожувати.

Я не маю досвіду з сортом самоохолодження, оскільки вони не входять у мій бюджет на епізодичне домашнє морозиво.


2
Я погоджуюся з усім пунктом про Cuisinart із заздалегідь замороженою мискою. У мене однакова модель і такий же великий досвід роботи з нею. Не торгував би нічим. Подивіться на спеціальний пакет, який постачається з двома мисками, він був приємним у продажу, де друга чаша була по суті безкоштовною - чудовою, щоб можна було зробити "звичайний" вид (полуниця, шоколад) для певних людей і щось божевільне ( кохана мавпа) для себе і тим більше пригод, коли у нас вечеря вечері.
stephennmcdonald

Я теж люблю нашу кухню! сорбети напрочуд легко зробити, і ми завжди тримаємо свою миску в морозилці.
Манако

3

У мене є виробник морозива марки Donvier. Це рукоятка з вкладишем, який ви попередньо заморожуєте. На відміну від старомодної солі / льоду, ручне кривошипне надмірно мінімальне, тому не обов'язково знижуйте цей варіант. (В основному, потрібно просто періодично вискоблювати морозиво з боків вставки, тому зазвичай це щось на зразок прокручувати його приблизно 2-3 рази кожні 5 хвилин, а заморожувати морозиво потрібно лише близько 20 хвилин .... Ви, швидше за все, витратите більше часу на перемішування морозиво / сорбетової суміші під час підготовки, ніж ви додасте її до машини!)

Я особисто рекомендував би цей стиль, оскільки це означає, що є менше компонентів, щоб зламати, і вони, як правило, значно дешевші. Попередньо заморожений контейнер є частиною того, що робить його таким швидким, але, очевидно, це означає, що ви можете робити по 1 партії за один раз, і це займає місце у морозилці. Я думаю, що єдиною причиною придбання такого типу з вбудованим холодильником є ​​те, якщо ви хочете робити кілька партій поспіль, і ви плануєте їх багато використовувати.

Який би стиль ви не вибрали, придбайте найбільший, який може вмістити ваша кухня, оскільки ви можете зробити невелику партію у великій машині. Я отримав шахту в продажу в гаражі, і як результат, це розмір пінти, а не розмір кварцу, і це одне, що мені не подобається в цьому.


1

Якщо вам дуже подобається морозиво, і ви готові витратити додаткові гроші та прийняти більшу машину, то, на мій досвід, ви отримаєте кращі та надійніші результати з машиною, яка має власний компресор.

Спочатку я використовував машину Ендрю Джеймса без компресора та верхнього ведучого весла, і вона мала достатню потужність заморожування для однієї партії суміші морозива 700 мл, яка була повністю попередньо охолоджена в холодильнику протягом багатьох годин, і не було місця за помилку з експериментальними сумішами, які не замерзали так швидко (наприклад, сумішами з додаванням спирту). Якщо збивати занадто довго, суміш знову почала плавитися. Також потрібно було заморозити миску протягом 24 годин для роботи - 8 годин було недостатньо. Обмежуючи потужність відбивання і майже неможливо зупинити забивання, щоб перевірити суміш, не ризикуючи її замерзати твердим, при цьому лопатка прилипає і не зможе перезапустити.

Зараз у мене є Cuisinart ICE-100, і він знаходиться в іншій лізі. Набагато потужніший механізм відбивання та міцні весла. Більш довга гарантія. Суміш можна збивати з теплого (хоча і нижче температури кипіння для безпеки). Повністю узгоджені плавні результати. Набагато менше липкого замороженого залишку збоку від каністри, щоб заклинити весла. Виймальне відро, щоб суміш легко була додана у відро, без весла або кришки. Знизу керовані весла, тому кришку під час запікання легко зняти, щоб теплі суміші швидше охололи, зупинили і перезапустили збивання, додали додаткові інгредієнти або перевіряли результати. Машина може відбивати одну партію за іншою. Не більше години для віджиму від гарячого до замороженого на партію і набагато менше для більш холодних сумішей. Настійно рекомендується (відмова від відповідальності:

Я приготував велику кількість суміші і збивав першу партію з теплої, другу - від кімнатної температури, третю - від температури холодильника, четверту - після охолодження в холодильнику протягом ночі - текстура і аромат у кожному випадку однакові в моєму досвіді . Я думаю, що сенс стандартної поради залишати суміш у холодильнику до «дозрівання» - переконатися, що суміш досить холодна для машин без компресора.

Моя єдина проблема з ICE-100 полягає в тому, що використання необов'язкового весла з желатину призводить до отримання настільки щільного, що він замерзає в звичайному домашньому морозильнику через день і його не можна забирати. Я думаю, що густе молоко з меншою кількістю повітря дійсно потрібно зберігати в морозилці з більш високою температурою або подавати протягом декількох годин. Я віддаю перевагу стандартній лопатці морозива. Будь-які інші власники дбають прокоментувати свої досвіди щодо весла з джелато ICE-100?


1
Дякуємо за детальний збір. Я досі не купив жодного ... Я схилявся до тих, хто / компресорів, але я знаходив відгуки, що багато хто з них зірвав своє весло, коли збиває молоко. Я починаю сумніватися, чи це ознака того, що пластик поганий, або недостатній датчик, щоб визначити, коли він застиг і забився. Мені доведеться вивчити, як кріпляться весла, як ви краще згадуєте нижнє кріплення.
Джо

Ласкаво просимо.
Приготування

1
Весла на ICE-100 дуже жорсткі в порівнянні з більшістю, яку я бачив, і механізм дуже потужний. Зазвичай я включаю машину для попереднього охолодження, виймаю відро і додаю суміш поза машиною (для зручності можна це зробити з лопаткою або без неї). Лопатка не може прилипати, оскільки відро не замерзає, поки воно не буде в машині кілька хвилин. Мені ще ніколи не вдалося змусити його приклеїтись. Прилипання набагато рідше в компресорній машині, оскільки швидкість охолодження суміші є постійною - каністра морозильної камери, як правило, замерзає на початку, а потім сповільнюється.
persiflage

1
Поки ви не пересипаєте, суміш прилипає до весла, коли вона почне замерзати. Якщо багато суміші прилипає до краю, то це може заклинити весло - я вважаю, що це швидше за все в замороженій машині каністра через швидке замерзання на початку.
persiflage
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.