Де я можу знайти молочницю у Франції?


3

Переклад на жирову капусту подається як babeurre , але це не відповідає тому, що я можу знайти тут у продуктових магазинах чи сирних магазинах. Я підозрюю, що це слово щось означає в Квебеку, але дзвони тут не дзвонять.

Хтось знає, про що я повинен просити і де я це можу знайти?


2
Якщо ви не можете його знайти, є багато підстановок. Можна використовувати молоко з кислотою (приблизно 1 ТБ лимонного соку або оцту до 1 см. Молока (15 мл кислоти до 250 мл молока) для використання в більшості рецептів випічки, або використовувати суміш йогурту з молоком (від 3: 1 до 1: 1 залежно від консистенції, яку ви хочете, але якщо ви збираєтесь запікати з нею щось, що вимагає харчової соди, вам може знадобитися посипати її трохи кислотою)
Джо

Відповіді:


9

Вам захочеться шукати один із двох продуктів - або lait fermenté, або lait ribot .

Lait fermenté - це культивована метелик. Це гомогенізоване і пастеризоване молоко, яке культивували молочнокислі бактерії. Це фактично стандартна пахта сучасного часу. Якщо ви заходите в американський продуктовий магазин і купуєте пряник, ви купуєте культивовану жиролонку.

Лаїт-рібот - це традиційна житниця. Це залишок рідини, що залишилася, з вершкового масла. Це часто не зустрічається у США та інших західних країнах.

Дивіться також: Масляне молоко


Дякую @hobodave Чи знаєте ви, під якими брендами вона продається?
Zippy

1
@Zippy: Боюся, що ні. Я маю подякувати Google за цю відповідь. Я ніколи не був у Франції.
hobodave

@Zippy У Бельгії він продається на Carrefour (французька мережа) під брендом "Luxlait". Можливо, і у Франції?
Нельс Бекман

0

Я щойно купив трохи лайт-ферменте, щоб використати в якості пастила в рецепті кукурудзяних кексів для нашої вечері подяки кілька днів тому. Я купив її в супермаркеті Carrefour у Ферні-Вольтер, Франція. Він поставляється в 1-літровій «цеглі» Tetrapak і виготовляється Yoplait (добре відомий насамперед своїм йогуртом). під фактичною назвою ..... "Lait Fermenté.

Чак, Женева, Швейцарія


Вибачте, моя провина. Я не бачив назви.
СЕРТИЛЬ

0

пахта - французька "petit lait"

У перший раз ви повинні знати, що таке метелик. він нижчий у жирі, ніж у солодкому молоці. Старомодний домашній метелик - це злегка кисла, залишкова рідина, яка залишається після збивання вершкового масла , тобто. молоко з вершкового масла або пахта.

Таким чином, ви можете отримати власний "petit lait" самостійно.

Купіть брик "кремовий рідкий ентьє", нехай він крутиться і крутиться у вашому кухонному куточку. (або з чотирма electique) для отримання власного масла та "petit lait"

2 кролики з одним каменем. Це справа. Лол


"2 кролики з одним каменем" .... Англійська версія цього буде "дві птиці з одним каменем".
Carey Gregory
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.