Як зберігати Miso


3

Більшість рецептів я бачу, що для використання miso потрібні досить невеликі кількості. Оскільки я не хочу витрачати багато місо, я хотів би знати, як зберігати місо на тривалий термін. Зокрема, я хочу знати, чи зможу я заморозити місо, оскільки це здається, що це було б довгостроковим рішенням. Я не знаю, чи це зашкодить це. Якщо холодильник або комора - найкращий варіант, то як довго це триватиме?

Відповіді:


6

зберігання в холодильнику добре працює для мене. це триває нескінченно так. Я ніколи не мав дивного смаку, або бачив, як він стає пліснявим, або щось подібне.


2

Так само я зберігав місо в холодильнику протягом 6-12 місяців, і це було завжди добре, ймовірно, тому що воно (коли не розбавлене) досить солоне. Кілька порад:

  • На поверхні може утворюватися білий залишок. Просто зішкребіть його - все одно гаразд.
  • Якщо він знаходиться у сипучому пакеті, закрийте його харчовою затискачем, після чого покладіть у кришений контейнер для їжі. Це зберігає його свіжим та припиняє впливати на інші продукти / поглинаючи запахи. Деяка рідина може через деякий час відокремитися від місо; кліп зберігає це.
  • Якщо ви хочете простіший варіант, ніж перерахований вище, ви можете придбати мізо в пластиковій ванні з щільно прилягаючою кришкою.
  • Переконайтеся, що ви не забруднюєте компанію нічим іншим. Взагалі це легко, але я завжди міряю потрібну кількість свіжою ложкою в невелику миску.
  • Я ніколи не пробував заморожувати місо, але читав, що це добре , і може зберігати його ще свіжіше.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.