Як я можу додати більше «жування» до вегетаріанських гамбургерів із лише овочами?


8

Я, як і багато хто , шукав ідеальний вегетаріанський гамбургер. На мій погляд, існує різниця між "гамбургерами", отриманими від комбінації бобових, зернових та / або грибів (наприклад, тофу, темпера та сейтану) та "бургерами", які є пізнаваними та переважно овочами . Іншими словами, є гамбургери, які кваліфікуються як вегетаріанські, а потім є овочеві гамбургери. Це не означає, що ці інші продукти не можуть бути частиною суміші. Але коли ви занадто сильно покладаєтесь на них, це перестає відчувати, як ви демонструєте овочі.

Проблема - відсутність "жувати". Ви знаєте, задовільний досвід, що зациклюється на зубах, як гриз, який важко повторити без м'яса - і ще складніше, якщо ви забороните звичайні замінники м'яса. І тут виникає пов'язана проблема, коли вегетаріанські гамбургери завжди розпадаються.

То чи можна це зробити? Наприклад, я намагався включити подрібнену картоплю та моркву в суміш, намагаючись створити якусь сітку, але без кісток.


2
Чому б ви хотіли їсти продукт, який склався на основі м'яса? Світ наповнений дивовижною рослинною їжею. Для мене бургери представляють все, що не так у сучасній кухні
TFD

2
@TFD: Людям подобається те, що їм подобається, і коли колишні всеїдні стають вегетаріанцями, іноді вони хочуть їсти предмети, які їм подобалися, гамбургери включно. Я веган, я їжу м'ясозамінні предмети весь час, ніяких поганих рефлексій на овочі, просто мені сподобалось м'ясо, я не їмо його, тому що вважаю його неправильним та згубним для навколишнього середовища, а не тому, що не люблю смак. Ви не можете бачити нічого поганого в тиражуванні смаку / текстури, моральних проблем там немає.
Орблінг

3
Нещодавно я їв сирну суміш з цвітної капусти та яйця / моцарелла, яка мала дуже гарне відчуття у роті. Я не знаю, чи яйце і сир - це варіанти для вас.
Майкл

4
Артишоки з земної кулі можуть бути досить м'ясними для овоча, як і сушені помідори.
Орблінг

1
Я ніколи не пробував цього, тому не ставлю це як відповідь ... але сушені гриби все одно можуть бути жувальні після регідратації; Я думаю, вони могли б дати вам те, що ви шукаєте.
Джо

Відповіді:


5

Овочі - це переважно вода. Вода не жувальна, білок є. Що має багато білка в рослинному світі? Бобові, зерна та гриби. Ваші "звичайні замінники".

Я відчуваю, що вимоги, які ви виклали, перемагають себе.

Замість того, щоб не допускати відомих сирних продуктів, слід замість цього придумати, як їх використовувати для насипних продуктів і все ж демонструвати більш смачні овочі.

Я віддаю перевагу білій пшениці, яку варять, поки вона не лопне. Багато текстури, але аромат легко змінюється будь-яким іншим.

Що стосується в'яжучого - яйце найлегше, якщо вам не потрібно веганське. Інакше можна використовувати крохмаль, наприклад борошно, але ви повинні бути обережними.


немає любові до нахилу на вітряках, так? Цікаво, що ви б сказали на пропозицію @ Заправлення сушених помідорів або артишоку. Або, що я думав спробувати далі, певні смажені коренеплоди, які можуть бути приємно жорсткими, якщо ви запитаєте мене.
Метт Броерман

@Matt - я фактично відповів на коментар Орблінга вище. Мені подобається ідея використовувати зневоднені овочі, щоб трохи їх посилити. Я намагався думати про овочі, які б спрацювали. Очевидно помідори, можливо, нарізаний кабачок. Просто не прийміть моєї відповіді, і ми будемо добре. :)
Собачатіна

4

Це хитро. Найкращі овочеві пиріжки, які я коли-небудь робила, засновані на рецептах у стилі Індії (Pakora, Bhajya, Pakoda тощо)

В основному осколки овочів, пов'язані з квашеним борошном і обсмаженим

Змініть суміш спецій, щоб вона відповідала бургеру (кмин і перець, без куркуми або ароматичних речовин)


2
Домовились. Грибна пакора може бути досить м'ясною. Один з найкращих вегетаріанських гамбургерів, який я коли-небудь мав, - це просто великий польовий гриб, обсмажений з часниковим маслом. Масло змащували булочкою, яку змащували гарною гірчицею. Навіть для підтвердженого хижака, як я, це було фантастично.
ElendilTheTall

Пакора і Пакода - це одне і те ж.
Водолій_Гірль

1

Ми з дружиною робили ці гамбургери з чорної квасолі один раз, і вони насправді були досить ситними, що вони були схожі на м'ясо, щоб вона не хотіла їх знову. (Більше 20 років вона не їла м'ясо, тому її легко розробили за такою текстурою. Я набагато недавніший конвертор, і я вважав, що вони були фантастичними.)

Якщо ви не хочете дотримуватися цього конкретного рецепту, ви можете спробувати змішати насіння льону та нутне борошно разом з сушеними помідорами. Я відчував, що це саме ті інгредієнти, які відповідають за текстуру, хоча я не мав шансу експериментувати з нею з першого разу.


1

морква нарізана кубиками?

Щоразу, коли я роблю що-небудь веганське, це найдорожчі шматочки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.