Як я підрізаю кістки, готуючи швидкий коричневий запас?


8

Я намагався підготувати кістку і шкіру з шинки шинки для використання в якості різновиду коричневого соусу або запасу. Метою було складання скорочення на чілі з яловичини / свинини. Я був дуже задоволений ароматом, який отримав результат, але хочу просунути його далі. Однак мені довелося використовувати їх цілими, і я здогадуюсь, що швидкий процес і необрізаний характер кісток зробили їх менш ефективними.

Спершу я смажив (курячий з кікорі) хвостовик шинки (м'ясо і шкіру на) при 350 'F протягом приблизно 2 годин. Потім я її зняв і витяг м'ясо і шкіру з кістки. Я взяв старий обрізний ніж і зміг відокремити дві кістки один від одного; заливають водою (додають трохи цибулі та солі тощо) і енергійно кип'ятять близько 3 1/2 години (накривають на сковороді з високою стінкою), замінюючи воду за необхідності. Незабаром після цього я начебто каструлі пропарила шкіру від м'яса і додала м'ясо до чилі, а шкіру - до сковорідки. У результаті вийшов гарний бульйон.

В основному, я хотів би знати, як я можу приймати його від доброго бульйону до деміселену або ефірного масла; один досить гострий, щоб його нанести за допомогою каші або іншого загусника і включити в чилі. (Пробачте, є кращі слова для того, про що я прошу; я просто не думаю, що я їх знаю.) Після цього процесу у мене було близько 8 унцій жирної рідини, а за шкалою 4 ч. Чилі запас шинки було просто не так яскраво, як хотілося б.

  • Будумо вдячні за будь-які початкові пропозиції чи червоні прапори, про які мій процес міг довести до відома.
  • Процес, який я хотів прослідкувати, але не зміг (не потрібен розрізник, чи потрібні вони?), Включав різання кісток на 1-2-дюймові сегменти і обсмажування тих (замість двох цілих кісток), а потім енергійне кипіння. Який ніж насправді підходить для цієї мети, коли є якась необхідна точність в порціонуванні?
  • Спочатку у мене виникло обмеження в часі, але чи дійсно для того, щоб дістатися до демі-блиску, потрібно мінімум 6-8 годин закипання та скорочення?

Відповіді:


5

Так, виготовлення декольте знадобиться багато часу. Навколо цього не так вже й багато, оскільки рідина випарується лише так швидко. Для правильної демісії вам потрібно буде включити безліч сполучної тканини для перетворення колагену в желатин.

Щоб скласти запас, не кип'ятити, це не обов'язково. Кип’ятитися слід добре. І який би розмір горщика ви не використовували, вам потрібно мати приблизно 1: 1 :: кістки: ароматичні речовини, сухі речовини повинні повністю заповнити горщик, додати достатньо води для покриття.

Для подрібнення кісток потрібна не стільки точність, скільки вони відносно однакового розміру. Я б їх не обсмажував, я б обсмажував. І так, вам знадобиться секатор (або пила), щоб прорізати кістки; ти знищиш свої інші ножі.


Дякуємо, що підтвердили частину про дроворуб. Мій ніж для обрізання був старий, і мені було байдуже спробувати свій (робочий) кухарський ніж. Тим не менш, багато q / сайтів там говорять, що будь-який ніж буде працювати. Отож, як остаточне (шалено розпливчасте) питання про те, скільки мені потрібно буде додати до 4 qt. чилі на це може вплинути? (Для довідки, подумайте, зокрема, про техаський червоний чилі , якщо він дзвонить у дзвін)
mfg

Доповнення. Хоча деміграція вимагає дуже тривалого часу, швидкістю випаровування (після досягнення кипіння) можна керувати через поверхню. Тож, якщо ви дійсно дуже натиснуті на час, ви можете подумати про те, щоб поставити запас в 2-3 горщики (або каструлі, вони ширші) і зменшити їх паралельно. Вартість енергії (і той факт, що інші варильні панелі можуть знадобитися для чогось іншого) були б для мене непомірними, але ви можете відчувати інакше.
румчо

@rum це було причиною того, що я пішов з каструлею; здавалося, що чим більше води може випаруватися, тим краще. Я збираюсь у вас і кажу, що це суперечить.
mfg

1
Ні, ти прав; більша площа поверхні означає швидше випаровування. Я впевнений, що існує формула, яка десь описує це. Ножі для розкупорювання призначені для зняття м’яса з кісток, а не для різання кісток; вони занадто вигадливі. 4 л чилі ... ну це залежить від того, наскільки ви хочете, щоб аромат демісезона дійсно впливав на ваш кінцевий продукт. Класична демісія становитиме близько 25-40% від початкового обсягу запасу, тож ви зможете оцінити вплив аромату звідти.

@daniel дуже дякую Я б хотів сказати, що якийсь об'єм X мав би сенс, але, швидше за все, доведеться просто з ним пограти. Думаю, я спробую наступний раз 3 хвостовика і краще їх розріжте і зробіть правильно. Тепер мені просто потрібно взятись до рукоятки :)
mfg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.