Як довго я можу зберігати зелену пасту каррі?


3

Я роблю зелену пасту каррі із зеленим перцем як основний інгредієнт. Я кладу всі інгредієнти в процесор і зберігаю пасту в закритій банці в холодильнику. Він все ще пахне свіжим через 10 тижнів. Чи можна його тримати так довго? Чому ні)?

Відповіді:


2

Я б запропонував 4-6 тижнів. Я купую всю натуральну, консерваційну безкоштовну зелену пасту каррі. На упаковці пропонується охолодження після відкриття до одного місяця. Більшість продуктів без допомоги консервантів зберігаються не довше місяця при охолодженні. Картопляна паста може не зіпсуватися сама по собі, але якість значно погіршиться. Зелена паста каррі, природно, дуже сильна у відділі неприємного запаху, тому вона може пахнути свіжою довгий час після неї. Я б обміняв, що якби ви порівняли його із щойно виготовленою партією, ви б сказали різницю.


На мою думку, якість починає значно погіршуватися через один день, особливо аромат коріандру зникає. Мені цікаво, коли каррі стає неїстівним, а не коли якість починає погіршуватися?
Віллем
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.