Турецьке захоплення занадто мокре


8

Я зробив кілька партій турецьких захоплень різних смаків. Рожеві води, ваніль та імбир прекрасно встановили аромати, але аромати апельсина і м'яти поставили крапку і є смачними, якщо їсти їх негайно, але вирізані квадратики залишаються вологими і продовжують поглинати покриття глазурною сумішшю. Оскільки я хотів би упакувати їх разом у целофанові пакети (на великодні подарунки), я боюся, що мокрі зіпсують партію. Чи можу я щось зробити, щоб виправити їх зараз, після факту, або я повинен просто почати заново? Наразі я дістав їх у холодильнику, не відкривши, з якомога більше обеззяленої суміші глазур, сподіваючись, що це висушить їх.

Відповіді:


14

Те, що ви спостерігаєте, називається синерезом . Більшість гелеутворювачів, таких як желатин і агар, як правило, втрачають воду з часом, особливо в міру підвищення температури (тобто від холодильника до кімнатної температури).

Що насправді відбувається, це те, що квадрати висихають і виштовхують воду на поверхню, через що цукрова пудра намокає або навіть вбирається (крохмаль у цьому цукровій пудрі тримає її прилипання до желе).

Желатин, будучи термореверсивним, ви можете просто розплавити його і встановити знову; це буде трохи з приємного боку через підвищення цукру, але в іншому випадку прекрасно. Звичайно, ви просто закінчите ті ж результати. Потрібно додати стабілізатор.

Ксантанова камедь дуже добре контролює синерез і її досить легко отримати в магазинах здорової їжі або навіть супермаркетах. Додайте дрібку цього, і ви отримаєте набагато стабільніші результати. Ще однією добавкою, яку я використовував для стабілізації турецької насолоди на основі агару, є камедь із сарани (рож), хоча я не впевнений на 100%, чи добре це працює з желатином.

Іноді можна просто дати їм висохнути - періодично протирати зайву воду з поверхні і сподіватися, що вона стабілізується. Але будьте обережні; якщо він не стабільний, тому що ви не вживали достатньо желатину (або не вживали достатньо міцного желатину), тоді ви можете замість цього отримати кашку з goo. Тож якщо ви плануєте спробувати це, уважно стежте за цим.

Особисто я рекомендую підкинути все це в горщик, розплавити, підкинути трохи ксантанової камеді і знову встановити. Це буде добре.


Я трохи спантеличений, чому ви згадуєте желатин, оскільки турецька насолода робиться не з желатину, а з крохмалем. У мене теж була описана проблема. Я розумію, що це може статися, якщо на початку процесу не обсмажити крохмаль при достатньо високій температурі.
Френсіс Деві

@FrancisDavey: Вам траплялось переглядати теги питань?
Ааронут

Так! Але, як я розумію, теги можуть бути додані іншими людьми - чи програмне забезпечення SE не працює так?
Френсіс Деві

@FrancisDavey: Теги додав автор, інакше ви побачите історію редагування.
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.