Яке пиво для пивних брекетів?


5

У мене є пакет варварства, який я збираюся готувати протягом наступних кількох днів. Єдине два пива, які я маю в холодильнику, - це міцне та легке. Я впевнений, що міг би використовувати лагер, і це вийшло б чудово. А як же стаут? Які сорти пива хороші для пивних брюк?

І хоча я за це, який найпопулярніший метод приготування пивних брюк? Я просто скажу, що маринуйте батончики в пиві, потім, можливо, почніть готувати їх, кип'ятіть їх у пиві, а потім перенесіть на гриль. Це правда? Чи було б це занадто великим впливом пива, якби я спробував його з кремезним?


4
Яке цікаве культурне непорозуміння - у Німеччині сварки готують без пива. Насправді, якщо вони готуються в рідині замість смаженої / на грилі, їх не слід називати "bratwurst" (що означає "смажена ковбаса"). Холодне пиво економлять для пиття разом із смаженою шерстю. Зараз я майже свербіть, щоб спробувати це, щоб побачити, чи він їстівний.
румчо

2
Поширена помилкова думка, що "brät" походить від нового високонімецького слова "braten", що означає "смажена"; насправді походить від старого високонімецького слова "брато", що означає "тонко нарізане пісне теля чи свиняче м'ясо" . Тому, етимологічно кажучи, "brät", швидше за все, відноситься до вмісту ковбаси, а не до того, як вони готуються. Щодо того, чи гарна ідея їх готувати на пиві, це вже інша історія ;-)
ESultanik

Принаймні, так використовується "brät" у США. Наприклад, американець, ймовірно, не визначив блютверст на грилі як тип "brätwurst".
ESultanik

@Rum ти не надто далеко; не всі брати готуються з пивом. "Пивні брати" - це більше маркетинговий твір у супермаркетах; в основному намагаються вловити аромат тих, які готуються в пиві. Взагалі в американських супермаркетах є прохід із заздалегідь упакованими, заздалегідь приготовленими, солодкими ковбасами; сумно насправді, хоча вони все ще досить смачні.
mfg

Відповіді:


6

Оскільки більшість з них готують попередньо (в супермаркетах США), і ви просто перегріваєте, ваші (все-таки смачні) варіанти досить обмежені щодо пивних батончиків

З погляду UW Медісон (самопроголошена "Братська столиця світу"):

  • Спершу проварюйте пиво, потім гриль. Для отримання додаткової інформації тут публікація щодо підготовки ; цей спосіб, безумовно, буде кращим методом для збільшення споживання вологи, не втрачаючи її під час приготування на грилі (до тих пір, поки ви не втратите аромат батрака, витрачаючи пиво, в якому ви їх кип'ятили)
  • Для неймовірно "простого" методу :

    Я виявив, що якщо ви спочатку готуєте батончики на грилі, потім покладіть їх у пиво, вони не сильно стискаються. Ось як я це роблю: злегка підрізаю батончики з обох боків, потім кладу їх у «тепле» пиво на кілька хвилин. Повторіть кілька разів, поки батончики добре не приготуються. Тепер ви можете покласти батончики у «гаряче» пиво, яке потрібно тримати для індивідуальної подачі ... Коли я сказав, що легкі коричневі брати, я мав на увазі близько 20 секунд на сторону на гарячому вугіллі, а потім у пивну ванну на 180 градусів. Будь гарячіше, і вони скоротяться. Я продовжую чергувати гриль і пивну ванну до повного приготування. Це велика робота, але мої братики важать майже стільки ж, скільки варених, як коли вони їздили на гриль. Ще одна річ, яку ви можете спробувати, - це додавання нарізаної цибулі у вашу пивну ванну ".

У дверях, що не мають задніх дверей, просто готуйте їх у спешці:

  • Для грилю я кладу їх цілими на стійку, інакше ви втратите вологу. Додавання пива (під час грилю) насправді нічого не зробить, окрім охолодження їх та деревного вугілля; але ви могли зробити пиво-гірчицю
  • Що стосується плити, я ледве накриваю батончики в пиві (як правило, водянисті домашні, як Miller High Life) у горщику / сковороді, який може вмістити кількість підготовлених батончиків і нагрівати, поки пиво не зменшиться, як глазур. Почекайте, поки кожух трохи підрум’яниться, а потім насолоджуйтесь. У цьому випадку я кілька разів відбиваю їх від пива.
  • Для мікрохвильової печі, як і плита в основному, виделка та нук, покриті пивом.

Що стосується типу пива, я думаю, що водянисті домашні найкраще піддаються кип'ятінню, оскільки газованість висока, а цукри прекрасно глазуруються, перш ніж батрак перестане робити. Для пивної гірчиці деякі з них рекомендують бліду алелю, але мені подобається коричнева, гостра гірчиця і, можливо, спробуйте щось солодше, як портьє, і потріскає голову яким-небудь ударом з хрону.


FWIW, якщо ви можете придбати не готові браги, додатковий час, витрачений на приготування їжі, щоб скинути жири, дає пиву достатньо часу для ароматизації м'яса. І бути поглиненим кухарем.
Shog9

@Knives Я зрештою знайшов рецепт, який дійсно доклав великих зусиль, щоб максимізувати брата; звучить так, як це, ймовірно, вдалося би його заздалегідь приготувати чи ні. Згідно з ним та його методом пивної ванни, охолодження та повернення до температури підтримують вологу та поглинання найкраще; для мене попереднє замочування працює добре, але я хотів би спробувати його метод (хоча я сумніваюся, що коли-небудь буду).
mfg

1
це ... По-справжньому химерна техніка! Але це могло бачити, як це працює; загальна техніка (коли на грилі для групи) переміщення брекетів туди-сюди між грилем і пивом, як правило, дає розумні результати, це просто ... ваааай більш нав’язливий.
Shog9

Я ніколи не купую підготовлені ліфчики і ніколи не відчуваю труднощів з їх придбанням (принаймні, в Чикаго). Братці тут досить популярні. У Trader Joe я навіть не думаю, що вони несуть заздалегідь приготовлені ліфчики. На більших бакалійних продуктах я б здогадувався, що половина варена, а половина сира.
Джефф Аксельрод

2

Не міцний, смажене занадто багато з ніжними смаками ковбаси. Я б запропонував німецьке пшеничне пиво, або темний лагер, наприклад, schwartzbier.


Як правило, я б не сподобався жодній із цих пропозицій, але ... Ви кип'ятите або тушите ковбасу. Перейти дешеві - тонкі аромати дійсно не приходять через, по крайней мере , в моєму досвіді. Пропозиція mfg звучить прямо; врятуйте пристойні речі, щоб випити, поки ви
гриляте

1

Як сказав mfg, більшість братів готують у США.

Коли я роблю пивні брекети, я фактично використовую духовку. (У мене немає гриля) Візьміть сковорідку і покладіть батончики в сковороду, після чого налийте в пляшку одну пляшку пива. Я б запропонував легше пиво або навіть шипшистий яблучний сидр (я виявив, що яблучний сидр спрацював добре після того, як хтось залишив кілька пляшок на мій влучний). Для марок я б запропонував Radeberger або Brooklyn Lager.

Переконайтеся, що ви нарізаєте або засуньте якісь форколи у брата, щоб пиво могло зануритися.

Потім накрийте сковороду оловною фольгою і готуйте при 375 протягом 20 хвилин. Після закінчення 20 хвилин зніміть бляшану фольгу і ложкою залиште будь-яке пиво, яке залишилось, і дайте їм варити ще 5-10, щоб вони стали трохи хрусткими.

Тоді візьміть трохи квашеної капусти та булочки і насолоджуйтесь!


1
Спробуйте кинути квашену капусту з пивом на деякий час ... Братчаки трохи помутніли, краут трохи завадить, добре провести час.
Shog9

1
Це теж весело! Хоча іноді мені подобається моя квашена капуста трохи хрусткий. Я також іноді додаватиму нарізані яблука туди з перловою цибулею, щоб ті вийшли симпатичними і хорошими.
zompz
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.