Тримайте Пакорас Крисп


6

Що найкращий спосіб зберегти pakoras чіткий до подачі? Я планую зробити pakoras для партії та не маю час зробити це як гості прибувають, котрий є чому я бажаю зробити це нечисленні години вперед та служать після прибуття. Чи допоможе їм зберегти їх у теплій духовці? Якщо так, то при якій температурі?коли латкес зроблений з муки та шпинату, це пов'язано. В іншому випадку пакора повинна бути зроблена Jitendra Cohen ...
James Barrie

Додавання трохи порошку рису зробить його чітким.
pramodc84

Відповіді:


2

Зробіть їх і оберніть кожну партію в алюмінієву фольгу. Нагрійте їх в духовці при температурі 140 ° С протягом приблизно 20 хв до години, перш ніж подавати, - те ж саме для цибулі. Вони будуть занадто хрусткими, якщо їх не загорнути. Не зливайте масло перед упаковкою.


2

Якщо я їх не відправляю відразу, мені подобається подвійно смажити їх, щоб зробити пакора приємною і хрусткою. Потім я б слідував за пропозицією Джеймса Баррі і тримав їх у духовці, загорнувши в алюмінієву фольгу - може підняти тепло приблизно до 150 градусів C.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.