Чи можна замінити цукор медом у чаї?


8

Якщо я хочу замінити цукор медом на чорний або зелений чай, чи можу я додати мед в будь-який момент чи слід почекати, поки чай трохи охолоне?


Дорога? Якщо все інше не вдається, я додаю шматочок шотландського. Я думаю, це скоріше покращує смак ... е ... Johnnie Walker Red Label, що?
Пітер Пойнт

Відповіді:


20

Очевидно, є свідчення того, що деякі ароматичні сполуки в меді руйнуються під час нагрівання:
http://www.ibrabee.org.uk/component/k2/item/1837-effect-of-heat-on-honey

У тексті видно, що мед не слід нагрівати до температури понад 50 градусів Цельсія (122 градуси за Фаренгейтом). Тому може бути розумним дати чаю трохи охолонути, перш ніж додавати мед. Сказавши це, я зазвичай кладу мед одразу після видалення чайного листя, і він чудово смакує. Аромат меду чіткий і яскраво виражений, і я ніколи не відчував, що чогось не вистачає.


2
Здається сумнівно. А як же всі соуси та рецепти медового барбекю?
zanlok

2
Вони, головним чином, хитрість, що стосується аромату - мої свинячі реберця з «медового глазуру» та курка ніколи насправді не пахнуть медом.
5аркс

1
Я думаю, що погіршення смаку трапляється в основному при більш високій температурі, ніж у гарячого чаю. Тож так, глазурі, соуси з барбекю тощо не будуть смакувати меду, якщо застосувати його до м'яса перед тим, як на грилі. Ви, звичайно, все одно отримаєте ефект карамелізації та солодкість, тому це не марно. Але я думаю, що ти можеш використовувати цукор так само добре. Якщо ви дійсно хочете зберегти медовий аромат, слід м'ясо глазурувати після грилю.
Генрік Седерлунд

Чи можете ви оновити URL? Це показує 404 - Category not found.
ROMANIA_engineer

4

Бажано додавати мед в чай, коли він гарячий, щоб він трохи розплавився. В іншому випадку це буде важче перемішати. І так, цукор можна замінити медом у чаї. Це здоровіше, і я це роблю постійно.


1

Якщо ви хочете спробувати щось інше, ніж мед, нектар агави - ще одна солодка альтернатива. Я іноді використовую його у випічці замість меду.


1

Деякі люди "іфі" щодо цього, тому що, як правило, потрібно набагато більше підсолодити, ніж цукор, і можуть залишити залишки, якщо занадто багато, але я взагалі вважаю за краще підсолодити свій чай (і каву) медом та / або коричневий цукор.


0

Гмм ... Ви не повинні турбуватися про смак, коли додаєте мед у гарячий чай, а, природні антибіотичні властивості меду. При високій температурі ферменти руйнуються.

Що ж, річ просить, щоб я не робив заяв на основі моєї думки ... Тож я хотів би стверджувати, що це не моя думка. Я вивчаю харчові технології, і мед був темою, яку обговорювали. А також, я вела розмову з хлопцем, який продавав мед Манука. Тож хоча я не можу створити резервні копії своїх слів, я надам посилання з інформацією про мед.

"Але в деяких випадках активність перекису в меді може бути легко знищена теплом або наявністю каталази". - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3609166/


Чи щось згадане тут впливає на те, чи добре смак чаю?
SAJ14SAJ

1
Якщо людина спочатку вживала цукор, я думаю, ми можемо припустити, що ОП насамперед стосується солодкості, а не активності пероксиду.
SourDoh


0

Так, мед чудовий у чаї. Мед з різних квітів може смакувати зовсім по-різному, тому було б цікаво експериментувати з різними видами меду і побачити, який смак вам подобається, адже це така особиста перевага. Мед, який продає себе як «питний мед» - це питний мед Belixir, який орієнтований на людей, які люблять мед у чаї чи інших напоях.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.