Що ви використовуєте для вимірювання ваги інгредієнта?


3

EDIT: Я вітаю рекомендації ваг та альтернатив для зважування інгредієнтів.

У мене немає жодного інструменту для вимірювання ваги інгредієнта.

Я натрапив на рецепт різної ваги:

1/4 cup olive oil
1 pound dried spaghetti
2 tablespoons butter
4 ounces Pecorino Romano cheese, finely grated
1 1/2 teaspoon finely ground black pepper
Salt (optional)

Уже є 5 одиниць, як ви вимірюєте їх окремо? Якщо ви використовуєте шкалу, чи перекладаєте ви пристрій?

Також у вас є зображення на розмір чашки / столової ложки / чайної ложки / тощо? У мене ложки різної величини. А чашка, мені, також невідома за розмірами.


1
З таким рецептом точні кількості не дуже важливі, але якщо ви серйозно ставитесь до приготування їжі, ви будете набагато щасливішими, якщо просто придбаєте кілька мірних ложок. Ваги насправді не є проблемою, оскільки, як йдеться у відповіді, макаронні вироби часто продаються за фунт (а може бути, 450 чи 500 грам?), А сир теж продається на вагу.
Каскабель

Альтернативою масштабу є знати об'єм предметів ... або як його зав'язати. Я знаю пару професіоналів, які можуть виміряти порції з точністю до 5% або краще, просто рукою та ножем. Або просто купити вагу?
BobMcGee

@Bob: Я згоден, масштаб чудовий - я просто кажу, що це не такі речі, які вам справді потрібні.
Каскабель

2
@Jefromi: Так, єдине, що вам потрібна шкала для цього - МОЖЕ бути пекаріно романо, якщо ви зробили правильно і придбали блок гарних речей, а не заздалегідь натерту дурницю в магазині. Дійсно, в цьому рецепті немає нічого, що не повинно бути в змозі очного яблука та отримати хороший результат. Чорт забирай, ти можеш просто кинути сир, оливкову олію та вершкове масло до тих пір, поки це не виглядає і не стане на смак.
BobMcGee

1
@klpos: Переглянувши вікіпедію, є ТРИ заходи чашки! У Британській співдружності (Австралія, Канада тощо) чашка становить 250 мл. Стандартна чашка США становить 236 мл. "Чашка" для маркування харчових речовин становить 240 мл. Вбийте мене зараз, я повертаюся до того, що я дивний американець, який випікає в половині метрики.
BobMcGee

Відповіді:


11

Це те, що нас справді спантеличило, коли я жив у англомовній країні. Вирісши в Італії, де рецепти говорять вам "Покладіть 120 г, потім додайте 250 г цього", я завжди використовував шкалу. Перший раз, коли я побачив рецепт із чашками та чайними ложками, я сказав: так, але у мене на кухні є 10 типів чашок ... який я повинен використовувати?

Потім хтось сказав мені, що вони є реальною одиницею виміру, і познайомив мене з вимірюванням ложок (те, до чого в Італії було б дуже важко підійти).

Отже, повертаючись до свого питання:

1) Я сильно другий на думку Адама про придбання цифрової шкали: вони дешеві і виконують роботу (особисто я б не витратив на це більше 30-40 доларів, але ви можете знайти 300 доларів, якщо хочете).

2) Якщо ваш рецепт вимагає чайних ложок, чашок тощо, ви можете:

  • Придбайте мірні ложки / чашки (ви можете знайти повний комплект за 10 доларів, наприклад, цей )

  • Перетворіть їх у g (або будь-яку міру масштабу) за допомогою онлайн-калькулятора. Якщо ви перебуваєте в Google за "чайними ложками на грами" або "чашками в грами", ви знайдете багато.

Ви навіть можете отримати додаток на своєму телефоні, я використовую це, що працює досить добре (я впевнений, що подібний предмет є для iPhone, але я не використовую продукти Apple, тому я не можу допомогти там).


Якби я міг зробити декілька пропозицій щодо цього, я б.
bikeboy389

+1 змусила мене згадати «Який вид чашки Еспрессо сніданок один ??
Jail

5

Більшість людей просто використовуватиме шкалу, і якщо ви серйозно ставитесь до приготування та випічки, я настійно пропоную шукати цифрову шкалу, яка може вимірювати метричний або американський стандарт і чутлива до граму. Вони працюють близько 17 доларів.

У цьому випадку вам доведеться крилати це. У вас є велика ложка для супу? Ну це приблизно розміром столової ложки. Чотири з них дорівнює 1/4 склянки. Або у вас невеликий склянку води. У мене вдома одна чашка, щоб я міг використати 1/4 одного з них.

Один фунт макаронних виробів легко, оскільки макаронні вироби продаються в коробках по одному фунту, а сир - легко, тому що в більшості американських супермаркетів тертий пекоріно продається в пластикових баночках розміром 4 або 8 унцій, тому рецепт використовує ці ваги - це стандарт.

Оскільки очевидною відповіддю на це питання є масштаб, ви можете змінити назву. Які існують альтернативні способи вимірювання інгредієнтів?


Відредаговано. Дякую. Розмір ложки занадто суб'єктивний без малюнка, я думаю.
lamwaiman1988
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.