Який крем я використовую для крем-брюле?


8

Я дотримуюся цього рецепту, щоб зробити крем-брюле: http://www.masterchef.com.au/creme-brulee.htm

Я трохи розгублений щодо правильного типу крему для використання. Вони містять перелік "загущених вершків", але оскільки ця суміш буде нагріватися, чи слід використовувати "приготування загущеного крему", і чи можна використовувати легкий варіант крему, чи це змінить процес готування?

Відповіді:


8

Що вам потрібно - це вершки з 35% -40% молочного жиру, без желатину та інших стабілізаторів для збивання. Якщо ви використовуєте більш легкий крем, то він не матиме насиченої кремової текстури та рівномірну густу консистенцію. Насправді, якщо використовувати досить легкий крем, він не загусне належним чином.

Тепер ми входимо в мутне царство відмінностей регіональних назв, намагаючись знайти відповідний вид крему!

В Австралії це називали б чистими вершками (35-56% молочного жиру) ... що може бути таким же, як "приготування загущених вершків". Прочитайте етикетку і переконайтеся, що це просто крем, а не желатин або стабілізатори піни, як "загущений крем". Це також може бути позначене "єдиним кремом" (~ 35% молочного жиру).

В Америці ми називаємо це важким кремом або важким збитим кремом, і він визначається як 35% + молочний жир, і, як правило, близько 38%.

У Великобританії за рецептом я знайшов використання суміші молока та "подвійних вершків" (вершки з 48% + молочний жир). Вони змішують 100 мл цільного жирного молока + 426 мл подвійного крему. Кінцевий вміст молочного жиру десь близько 40%.

В решті країн ЄС найкраще ставиться та сама процедура, оскільки я не можу знайти чітких назв для більш важких кремів, окрім подвійного крему (який, здається, такий же, як у Великобританії).

Редагувати: Ви також можете отримати хороший результат, використовуючи прямий подвійний крем. Я дивлюся на французький рецепт, який його використовує. Зрозуміло, що, хоча мінімальний вміст жиру визначено, фактична вміст жиру в подвійному кремі може значно змінюватися, що може призвести до помилкових результатів.


2
Я можу завершити для Італії та Франції. Подвійний крем застосовується в обох країнах (відповідно як crème double і panna doppia ) для вершків з> 48% жирності. Більш легкі креми - це panna da montare / crème entiere ( збиті вершки / повний крем) з> 30% жирності; panna da cucina / demi crème (кухонний крем / половина вершків) з> 20% жирності. Нарешті, panna da caffetteria / Crème à café (кавовий крем) містить> 10% жиру.
nico

Я в Австралії, тому "приготування вершків" звучить як шлях. Спасибі
ForeverDebugging

У Німеччині є подвійний крем (Sahne Doppelrahmstufe або Konditorsahne), але він недоступний для споживачів. Вершки для збивання рідко досягають 35%, це від 30% до 33% залежно від марки.
румчо

0

Я живу в штаті Орегон, США, і можу придбати збиті вершки з жиром 4 грами або 6 грамами, який важчий, і коли використовується для випічки, потрібно більше часу. 6 грам також збивається набагато швидше і потребує меншої кількості стабілізаторів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.