Як можна приготувати ідеальну картоплю для картопляного салату?


8

Мені ніколи не вдавалося приготувати ідеальну картоплю під час приготування картопляного салату.

Картопля, як правило, занадто м'ясиста, або вона занадто хрустка, залежно від того, я готую або готую. Я ніколи не можу знайти ідеальний баланс.

Як можна приготувати ідеальну картоплю?

Відповіді:


11

По-перше, картопля - це не те саме, що картопля. Зазвичай картопляний салат завжди робиться з воскової картоплі, тому що зовнішні шари картоплі розсипаються при кидці з соусом, подібно до приготування різотто. Вони також менш кремові за фактурою. Але є також школа вживання смачної картоплі, оскільки вони вбирають більше приправ, а також тому, що деяким людям подобається м'яка текстура. Якщо ви вирішили їсти з їжею, вживайте кислоту у воді для приготування їжі (залежно від вашої приправи, вибирайте оцет, лимонну кислоту або нейтральний смак з зубного каменю). Це затвердить картоплю. Воскова картопля не потрібна.

По-друге, час приготування сильно залежить від розміру. Ви повинні різати їх дуже рівномірно. Інакше у будь-який момент (і до того часу, коли ви лише перепекли), у горщику в горщику (і до того часу, коли ви лише переварили), у вас буде в горщику картопля і непереварена, і перепечена картопля. З меншими шматочками простіше працювати.

По-третє, ви хочете нагріти їх якомога ніжніше. Запустіть їх у холодній воді та варіть їх на вогні, не кип'ятячи.

Немає способу передбачити, коли картопля буде готова. Навіть якщо ви кожен раз підрізаєте їх до однакових розмірів, сорт і вік картоплі призведе до різного часу приготування. Коли час наближається, ви повинні доглядати за ними і намагатися постійно. Вийняти шматочок, розрізати його навпіл, остудити в холодній воді і порізати точним центром. Якщо він не хрусткий, негайно припиніть готування і видаліть воду. Часовий вікно, в якому вони якраз праві, досить короткий. Приправляйте їх, поки вони гарячі, вони поглинають соус замість того, щоб просто купатися в ньому так, як це роблять холодні картоплі.


6

Існує безліч різних сортів картопляного салату.

У мене був чудовий той, який насправді був зроблений з картопляного пюре. (картопляний крохмальний варений, пюре, потім змішані інші інгредієнти; було додано селеру та інші овочі, щоб додати різноманітність, так що це не все було кашлем)

Американська тестова кухня має чудовий рецепт картопляного салату в австрійському стилі, де вони варили середні крохмальні калії в курячому запасі, підсипані оцтом, а потім розминають частину потасів для згущення рідини, яку зводили до використання в якості заправки. У них також був науковий сегмент, де вони описали, як оцет дає вам довше вікно для етапу "вареного, але не м'ясистого", але це також збільшує час готування.

Але правильно румчо, оскільки типовий картопляний «картопляний салат» використовує воскову картоплю, яка при приготуванні не стане так м'ясистою. Зазвичай я використовую два різні методи для перевірки справності, хоча - (1) ніж, вставлений у середину картоплі недоготованої картоплі, застрягне. Картопля відвалиться під власною вагою, коли вона буде готуватися. (2) якщо розрізана відкрита, непомітна картопля матиме інший відтінок посередині, ніж по краях ... теж досить чітке розмежування, тож ви можете просто подивитися, чи є вона одного тону чи двох тонів.

Також корисно кип’ятити, а не варити картоплю.


6

Продовольча лабораторія кілька експериментувала з картопляним салатом і виявила, що вам слід ..

  • Приправляйте картоплю, поки вона гаряча (або приправляйте водою, яку вони готують). Після того, як картопля охолоне, приправи не вберуться.
  • Додайте оцет у воду, в якій вариться картопля. Це запобіжить їх розбиванню.
  • Використовуйте картоплю Рассет. Вони краще засвоюють приправи.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.