Чому потрібно охолоджувати наповнення м'ясного пирога перед додаванням до тіста?


6

Інколи я не маю часу охолодити суміш перед тим як додавати до мого кондитерського виробу але я не можу побачити велику різницю у виході - тісто здається трохи більше soggy коли суміш не охолоджується спочатку.

Я хотів би знати конкретні міркування.


2
Як ви сказали, тісто стає мокрим.
BaffledCook

Відповіді:


12

Ви вже можете знати, що для приготування тіста потрібно все холодно - жир, вода, ваші руки, дошка, все. Це робиться для того, щоб запобігти передчасному переплавленню жиру в борошно, що призводить до виникнення картону, подібного до тіста. Коли жир залишається прохолодним до приготування їжі, він плавиться в шари в тісті, коли він готує, роблячи його приємним і лущенням.

Якщо ви помістіть гаряче наповнення у вашій кондитерської справи, ви будете танути деякі з жиру передчасно, і тому тісто не буде так добре, як було б, якщо ви дозволите йому охолонути.


5
Я +1, але зауважу, що якщо ви готуєте тісто першим (без наповнення), ви можете негайно заповнити гарячим наповненням.
Rincewind42

1

Як видно з наведених вище відповідей - це залежить від типу тіста, який ви використовуєте.

Коли ви використовуєте листкове тісто, наприклад, слоеного або грубого затягування, переконайтеся, що наповнення холодне, коли ви його заповнюєте, інакше тепло розливу розтопить жир і знищить шари жиру і клейковини, і ваше тісто не буде лускатий.

Короткий корж випічки буде більше прощати теплого заповнення перед випіканням, але краще сліпим пекти оболонки і працювати швидко, щоб ви не отримаєте "мокрого дна"!


0

Я не охоплюю його взагалі.

Я працюю швидко, все готово, кидаю випічку, наповнюю і в духовку. Проблем немає.

Я сліпий випікати тісто, якщо я готую продукт на основі заварного крему. Але здебільшого, я тримаю все так жарко, наскільки я можу. Я заповню його, вимиваю яйце, і в духовку. Я також переконуюсь, що листи випічки також гарячі.

Тістечка виходить відмінною.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.