Відмінності між пикшею і тріском


8

Я побачила продажі пікша в нашому місцевому продуктовому магазині. Це дуже дешево на цьому тижні. Це посилило мою цікавість.

Чи є подібність у смаку між пикшею та тріскою?

Я часто бачу, як пікша та тріска взаємозамінно використовуються в контексті риби та чіпсів.


2
Я завжди хоч ця пикша була меншою версією тріски. І все-таки, хоча «Тріска: біографія риби, яка змінила світ» - одна з моїх улюблених книг, я не впевнений у цьому, щоб представити це як фактичну відповідь.
Дуг

Цікаво. Я хоч погляну на цю книгу. Дякую за рекомендацію.
chrisjlee

А я досі не знаходжу "Фіннана Хадді", пікша в банці, яку мій граб використовував для того, щоб зробити її холодніше. Вона народилася в графстві Сімко в Онтаріо
Даг

Відповіді:


9

Пікша і тріска - дві досить різні риби. Однак їх можна безперешкодно використовувати в багатьох рибних рецептах. Тож якщо ви хочете замінити одне іншим, ви можете легко зробити це. Коли їх готують, багато людей не можуть їх легко розрізнити. Навіть великі виробники продуктів харчування та супермаркети змішують їх.

... Три з 59 зразків, придбаних у Асди, не змогли вмістити потрібну рибу. Його рибні пиріжки з тріски фактично містили пікша, тоді як пиріг з пікшею та філе пікши виготовляли за допомогою атлантичної тріски.

У Waitrose два з 28 тестованих зразків були неправильно марковані. Один з них, міні-пиріг з копченою випічкою, що пропонує «пластівці пилка північноатлантичного типу», фактично містив дешеву тихоокеанську тріску.

Детальніше: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1380164/Mislabelled-fish-products-Asda-Tesco-Sainsburys-Morrisons-Waitrose-Lidl.html#ixzz1UCukDoa2

Основні моменти, коли до них можна по-різному ставитися, - це тривале зберігання. Пекла зазвичай не солиться там, де є тріска. Пікша легко може бути висушена або копчена.


3

Народившись і виростивши в Халлі, найбільшому порту тралерів на великій відстані у Великій Британії за старих часів, я думаю, що більшість таких людей, як я, виросли вподобання до смаку пікша. риба для професійних фритюрниць. Але пікша, безумовно, має більш визначальний аромат. Їх текстури теж різні; тріска має більш повний лусочок з більш «мокрим» виглядом, тоді як пікша має більш тонку луску і трохи більш сухий вигляд. Корисно знати, чи купуєте ви упаковані заморожені речі у великому супермаркеті. На жаль сьогодні, ви, швидше за все, отримаєте найкращу якість, щоб дізнатися про себе, зайшовши в хороший магазин мокрої риби або "британський чіппі", як у нас тут, у Калгарі, Альберта.


Цілком погоджуюсь, що пікша та тріска не мають подібного смаку, і я завжди вибирала б пилку над тріском для риби та чіпсів. Насправді я б вибрав пікшу над тріскою для будь-якого застосування, це просто набагато смачніше.
Spagirl
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.