Підказки та варіанти підказки Тірамісу [закрито]


9

Тірамісу - це добре відомий десерт на основі маскарпоне та кави, і мені це подобається :) Які поради мати компактний мус замість м’якого / рідкого крему?

Чи є у вас якісь спеціальні похідні від тирамісу, які ви експериментували? Я спробував тирамісу із сумішшю лісових фруктів замість кави / какао, і це було смачно.

Будь-який інший варіант?
Різний алкоголь?
Може, навіть різні печива?

Відповіді:


9

У США традиційне Тірамісу потрібно робити вдома, оскільки воно використовує сирі яйця, і продати ресторан чи пекарню було б надто ризиково.

Я роками робив рецепт Вільямса Сономи . Щоб тирамісу вийшов міцним, мені довелося:

  • Намочіть пальчики дами просто так. Вилийте тонкий шар кави на тарілку. Практикуйте розкочувати дами пальцями, закочуючи одну в каву якомога швидше, іншу трохи повільніше, і по дві секунди з кожного боку. Дайте їм постояти півгодини і розріжте їх навпіл. Кава повинна була зробити її на півдорозі до основи бісквіта і не повинна бути кашицею.  

  • Коли рецепти закликають яйця, вони мають на увазі великі яйця, а не надмірно великі або джамбо. Більші яйця мають більше води.

  • Маскарпоне повинен бути кімнатної температури. Перш ніж змішати його з іншими інгредієнтами, збити його в окремій мисці віночком. 

  • Додайте до яєчних білків трохи вершкового каменю. Переконайтесь, що ви збиваєте їх до жорстких вершин.   

  • Якщо після цих коригувань все-таки з’являється нежить, зменшіть кількість страв і кави, які ви додаєте в страву. 

З тих пір, як я навчився спекти генуазький (французький бісквіт) торт, я використовую його замість дамських пальців. Мені знадобилося кілька спроб освоїти Генуаз, але це робить гарнішим тирамісу.

Для варіантів смаку наступною найпопулярнішою комбінацією повинен бути лімончелло (популярний італійський лікер) з лимонною цедрою. Я також використав залишені груші з пряними грушами в тирамісу.  


дякую за поради, щоб зробити це твердим :) Застосуйте їх прямо зараз. Я спробую з генозом наступного разу
Стефан

Вам не потрібно «замочувати» даму-палець. Швидке занурення - все, що потрібно.
користувач2215,

4

Ви можете також покласти трохи амарето в нього :) (перед тим, як додати збитий яєчний білок) Просто маленький стакан зробить.

Також можна занурити печиво в солодке вино з марсали або темний ром.


3

Зазвичай крем дуже м'який відразу після приготування. Тримання в холодильнику не менше 3 годин допомагає зробити його більше схожим на "мус".


0

Я зробив це з кокосовим ромом і виявив, що це приємно. Дійсно було вражаюче, що я не з'їв увесь заварний крем до того, як він встиг у тирамісу. Я думаю, що в той час я дотримувався рецепта Річарда Сакса в класичних домашніх десертах

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.