Чи можна використовувати гриль-лоток у моїй духовці для приготування грилю?


5

У моїй духовці було 2 лотки для випічки, і невеликий піднос, який схожий на гриль (тобто, він отримав ряди вертикальних металевих смужок так само, як і гриль). Чи можу я використовувати цей лоток для приготування на грилі чи обварювання, і якщо так, то як би я ним користувався?

Тобто Якби я хотів приготувати на грилі курячу грудку, я б просто залишив піднос у духовці для нагрівання, маринував грудку, потім поклав її на піднос і закрив духовку? Або що я мав би зробити?


1
Чи можете ви надати зображення лотка? Я здогадуюсь, що це частина каструлі з бройлерами , і ви хочете використовувати її на своїй сковороді, оскільки жир і рідина в іншому випадку перепадуть по всій духовці.
Джо

Відповіді:


2

Ось що я роблю - це імітує високий прямий нагрівання, а потім нижчий, непрямий на закінчення (як на реальній решітці з кількома зонами):

  • Покладіть «гриль» на верхню стійку (переконайтесь, що вона не покрита або неприклеюється, щоб вона могла приймати сильний нагрів). (Я дійсно маю в виду поставити каструлю під цим зловити жир.)

  • Увімкніть духовку, щоб він проварився на кілька хвилин.

  • Підготуйте курку.

  • Покладіть його в духовку під бройлером на кілька хвилин (я справді не можу дати вам тут часу, тому що це залежить від товщини та інших речей), але ви намагаєтесь сприяти такому підрум’яненню та трохи шар, як гриль . *

  • Після того, як він пройшов кілька хвилин і трохи підрум’янився / обвуглився, витягніть його і швидко переверніть і повторіть.

  • Якщо ваше блюдо не готове повністю до вподоби , пересуньте предмет на середню стійку і трохи зменшіть тепло.

  • Витягніть його, коли закінчите, і м'ясо відпочиньте.

  • Насолоджуйтесь

Якщо чесно сказати, для грилю в приміщенні - я зазвичай попередньо розігріваю духовку до 400, отримую кілька гриль-позначок на чавунній решітці і закінчую в духовці. Це лише тоді, коли об'єм занадто великий, я роблю вищевказаний метод. Чавунна гриль-сковорода на пару порцій завжди була набагато менш клопіткою, ніж бройлер, який може принести для мене речі від смачних до зіпсованих у рекордно короткий час .


* Деякі люди закривають тут дверцята духовки, деякі - ні, різниця між тим, якщо ви просто хочете її обшукати чи дійсно починати її готувати. Я майже завжди закриваю двері, але я також хлопець, який завжди ставить кришку назад на решітку.


Я не бачу жодної опції в духовці, щоб перетворити її на смаження, або я бачу який-небудь бройлер?
Клацніть Upvote

@Click О, я припускав, що у вас гриль, оскільки ви спеціально згадали про це у своєму питанні. У такому випадку ви можете спробувати найвищий показник тепла та нижню стійку - але це дійсно не буде близько до того ж. Тоді я пропустив би вашу гриль-стійку і застосував метод чавуну - почніть на плиті, закінчіть у духовці.
rfusca

Чи немає способу закінчити це на гриль-плиті?
Клацніть Upvote

@Click - Залежить від конкретної страви. Я роблю гамбургери повністю на плиті на сковороді (коли роблю їх всередині). Обертання дуже часто, як правило, дозволяє вам готувати більше на сковороді, але це просто простіше закінчити в духовці.
rfusca
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.