Як я можу зберегти чорнило від кальмарів


8

Я очищую власні кальмари і хочу зберегти чорнило для подальшого використання. Мені було цікаво, що робити з чорнильним мішком. Чи варто збирати чорнило в маленьку банку і заморожувати його?

Або як довго воно протримається в холодильнику?

Будь-які ідеї?


2
Що ви робите з чорнилом пізніше? Можна з ним приготувати?
Рікон

1
@Rikon: Чорнильна фарба може використовуватися для приготування рецепту чорного рису, серед іншого. Сінан: так, можна заморозити чорнило з кальмарів. Просто покладіть його на невеликий ziploc мішок і все закінчено.
міни

1
@Rikon, як сказали міни. Я думав зробити трохи чорних макаронних виробів.
Сінан

1
Я завжди вважаю, що все, що вже є повністю рідким, дуже добре заморозить; немає структури, яку можна знищити.
Каскабель

Відповіді:


4

З того, що я розумію, ви повинні мати можливість витягти чорнило та заморозити його для подальшого використання. Користувачі цього форуму пропонують витягнути чорнило, а потім заморозити. Інша людина тут каже:

Я рятую свою чорнило від свіжоочищених кальмарів і просто заморожую її

Тож виглядає, що найкращим вибором буде витягнути чорнило з мішечків у відповідний контейнер для морозильної камери та заморозити його.

Заморожування, безумовно, допоможе тривати довше, оскільки термін зберігання кальмарів у холодильнику становить 1-2 дні. Ви можете продовжити це до 3-5 місяців у морозилці . Я думаю, чорнило кальмарів матиме подібний термін зберігання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.