Яке правильне співвідношення цибуля та томат для соусу масала з Північної Індії?


8

Яке оптимальне - або, принаймні, найбільш поширене - співвідношення помідорів до цибулі для приготування томатної масали (соусу)? Масала використовується як основа для ряду страв з північної Індії. Цибулю обсмажують на олії, а потім додають помідори та спеції і варять, поки олія не відокремиться.

Відповіді:


5

Я не тісно знайомий з рецептом, але згідно з рецептами, які я досліджував, співвідношення, здається, працює від 2-1 помідорів до цибулі аж до 1-1 помідорів до цибулі. Я б рекомендував починати з раціону 2-1 і коригувати за смаком.

Ось рецепти, які я розглянула:

http://www.food.com/recipe/onion-tomato-masala-194144

http://www.spiderkerala.com/kerala/recipes/ViewRecipe.aspx?RecipeId=162

http://nsushma.blogspot.com/2009/09/tomato-masala.html

Я сподіваюся, що це допомагає! В ідеалі хтось із більшим досвідом роботи з цією стравою може врешті-решт написати більш вичерпну відповідь.


Дякуємо за ваші зусилля. Я зараз в середині випробовую різні співвідношення і побачу, що найкраще працює.
Авінаш Бхат

Класно, повідомте про свої результати!
Katey HW

Я зазвичай починаю зі співвідношення 1: 1 і коригую, виходячи з особистих переваг. У більшості рецептів буде сказано щось на кшталт "одна середня цибуля, нарізана кубиками" ... але це не корисно для мене, оскільки "середній" - це абсолютно суб'єктивний термін. Мені також не подобаються величезні шматки вареної цибулі, тому я іноді коригую кількість (іноді я просто нарізаю їх меншими розмірами). Але загалом 2: 1 - 1: 1 має працювати для більшості соусів.
Лаура

@ LauraΨ: ти маєш рацію, що багато рецептів вимагають "середньої" цибулі або "великого" помідора, заходів, які є абсолютно марними. Я спробую різні співвідношення по вазі і звіту. Дякуємо за ваш коментар
Авінаш Бхат

Gravy виявляється занадто солодким, коли використовується, надає солодкий смак, який мені не подобається. Зараз я використовую співвідношення 1: 1 для цибулі та помідорів. Я не впевнений, що -> Чи слід світло-коричневий лук або темно-коричневий. В даний час я роблю світло-коричневий це не так? -> Чи є мій раціон неправильним, оскільки я використовую цибулю та помідори в рівних кількостях. Чого має бути більше? Як варіює кожен, змінюючи смак.
Аман

2

У мене є колега з Північної Індії, дружина якої - фантастичний кухар. Я запитав його, і він запитав її.

Її відповідь була в основному "це залежить".

Її рецепти зазвичай є співвідношенням 1: 1. Я прокоментував, що це було багато цибулі, і мій колега сказав, що це добре, тому що він той, хто нарізає його.

У деяких рецептах ріпчастої цибулі ще більше, а цибуля пюре. В інших є трохи більше помідорів.

Вона рекомендувала починати з об'ємного співвідношення 1: 1, якщо не існує конкретного типу рецепту масала, який вимагає іншого співвідношення.


Дякую, Собачатіна. Я почав із співвідношення 1: 1 (за вагою), а в найближчі дні збільшить співвідношення і подивіться, що станеться. Слідкуйте за науковим аналізом.
Авінаш Бхат

2

Співвідношення в основному залежить від смаку та страви зокрема. Співвідношення 2: 1 вибирається у випадках, коли ми хотіли б мати солодкий смак помідора, в інших випадках ми йдемо за 1: 1.

Часто для гострих страв віддається перевага 2: 1.

Я б рекомендував почати з 1: 1 і зменшити співвідношення залежно від того, чи любите ви смак томата.

Я в основному дотримуюся 2: 1, оскільки я не фанат томатів .. B-)


2

Співвідношення має бути 1 цибуля та 2 помідори. Причина цибуля природно солодша на смак, а коли ви карамелізуєте її, вона стає більш солодкою, тому додавання подвійної кількості помідорів допоможе врівноважити солодке в ур.


1
Ви маєте на увазі масали, де цибуля лише злегка обсмажується, або смажується / карамелізується стільки, скільки можете? Я знаю, що різні варіанти існують у різних рецептах.
rackandboneman

0

Важливим фактором є тип помідорів, а точніше, наскільки вони водянисті.

Наприклад, помідори роми, як правило, більш м’ясисті, тому я рідко переживаю вище 1: 1, тоді як помідори теплиці можуть бути дуже водянистими, тому я навіть можу до 3: 1.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.