Як розрізати наполовину рецепт торта?


9

Цілий торт - це занадто багато їжі (і спокуси!) Для мене і мого чоловіка. Взагалі кажучи, як я вдвічі скорочую рецепт торта? Я чув, що ви не можете просто розрізати все навпіл через реакцію розпушувача та соди.

Особливий рецепт, який я хотів би розрізати навпіл, - торт Червоний оксамит .

(Я б тоді просто поклав усе тісто в одну каструлю для торта замість 2.)

Відповіді:


9

Я вдвічі скоротив рецепти тортів без проблем. Найскладніше, про що потрібно потурбувати - це вдвічі зменшити непарну кількість яєць, але це питання вирішує це питання . Готовий продукт відрізнявся від повного рецепту.

Редагувати

Одне зауваження. У вашому конкретному випадку, оскільки це двошаровий пиріг, навпіл просто, тому що ви готуєте лише один шар. Половина інших тортів, таких як фунтовий пиріг або торт із заготовки, передбачає коригування часу приготування. Половинний пиріг готується набагато швидше, і, можливо, може знадобитися зниження температури, а також скорочення часу на приготування.


0

Я часто розкладаю наполовину рецепти тортів і просто округляю кількість яєць. Тож якщо повний рецепт вимагає 3 яєць, замість того, щоб намагатися розібратися 1 і 1/2, я вкладаю 2. Поки що, так добре.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.