Як довго триватиме Jalepenos у морозилці?


2

У моїй морозилці є великий мішок ~ 50 джелапенів, заморожений менше ніж через добу після того, як його забрали. Як довго вони триватимуть там, і як я дізнаюся, що їм стало погано?

Відповіді:


1

По-перше, майже все, що зберігається у морозильній камері (0 ° F / -18 ° C), буде безпечно їсти назавжди.

Зрештою, аромат зникне, наприклад, опіком морозильної камери, а також ферментативною деградацією (якщо не бланширується). Скільки часу це займе, залежить від того, як саме ви їх зберігали. Взагалі герметична упаковка без повітря всередині здається найкращою. Наприклад, добре працюють вакуумні герметичні мішки. Дешеві, тонкі пластикові сумки для зберігання не працюють добре. За даними UNL, ви можете отримати близько 8 місяців . Штат Колородо вважає, що ви можете отримати від 12 до 18 місяців .

редагувати: Мені здається, що це важливо, яку морозильну камеру ви використовуєте. Наприклад, у мого холодильника є досить великі перепади температури (але в основному він залишається нижче 0 ° F) та автоматичне розморожування, він морозильник спалює речі набагато швидше, ніж морозильник мого грудей (у якого відхилення температури, можливо, 2 ° F, залишається в діапазоні від -3 ° до -1 ° F)


1

У мене є пакетик із замороженим джалапеносом 2008 року, який все ще має гарний аромат і пряність. Наскільки я можу сказати, вони триватимуть приблизно стільки, скільки ви можете стояти, щоб не їсти їх.


Чудово знати, оскільки я рідко в них впадаю.
Бен Брокка

Це досить добре. Хочете опублікувати метод, який ви використовуєте (бланширований / небланшированний, заморожений цілий / нарізаний, що упаковано тощо)?
дероберт

Цілі, сирі, покладіть в мішок з морозильною камерою і покладіть в морозильну камеру. Мої батьки упаковували їх, тому я не знаю, промивали їх чи ні.
baka

@derobert, моє враження було, що гострий перець перед заморожуванням не слід нарізати або бланшувати
Ben Brocka

1
@BenBrocka: Я вважаю, що вони можуть бути, але це не потрібно. Нарізка дозволяє щільніше упакувати. Бланшування, здається, рекомендується, коли можливе використання передбачає варіння перцю в будь-якому випадку.
дероберт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.