Які заходи обережності слід дотримуватися під час опускання холодних овочів у гарячий тефлоновий посуд?


4

Отже, я використовую тефлонові каструлі лише для приготування овочів.

Помідори потрібно додати після закінчення цибулі. Томати мають властиву їм воду і, очевидно, нижче температури каструлі.

Я боюся, що з часом це може врешті-решт пошкодити тефлоновий посуд.

Який вихід?


1
Єдиний вихід - не використовувати Тефлон. Більшість людей, з якими я розмовляю про посуд, тільки коли-небудь використовують каструлі з антипригарним посудом для яєць.
Ааронут

Відповіді:


2

Помідори спеціально не зашкодять вашій тефлоновій сковороді більше, ніж будь-який інший холодний, вологий овоч. Тефлон використовувався для зберігання форми урану в Манхеттенському проекті, оскільки він такий нереактивний. Без цього гексафторид урану їв би через контейнери для зберігання.

Здається, ви також говорили про тепловий шок - який ви можете спостерігати за гарячим склянкою, опущеним у холодну воду. Це відбувається в дуже-дуже малому масштабі з каструлями та їжею для нагрівання. Я думаю, що інші чинники, такі як подряпини від шпателів та випадкове перегрівання, - зносять сковороду далеко, набагато швидше.


6

Тефлон повільно пошкоджуватиметься з часом незалежно від того, як ви ставитесь до нього. Певні речі прискорять цю шкоду: занадто сильне нагрівання, деякі металеві інструменти, наждачний папір. На відміну від алюмінієвої каструлі, тефлон не реагує на продукти з високою кислотою, як томати, отримуючи пошкодження. Це нереактивний матеріал. Ви побачите, що чорні пластівці почнуть з’являтися у вашій їжі, коли на вашій сковороді почне виходити з ладу оригінальна хімічна зв'язка, яка повинна сигналізувати про те, що вам потрібно схопити ще одну.


Якщо я вживаю повних заходів обережності, яким може бути очікуваний середній термін служби тефлонової посудини?
Водолій_Гірл

Залежно від сковороди, від 3 до 15 років. В основному це залежить від якості вихідного склеювання. В середньому близько десяти років.
sarge_smith

Також залежить від того, як часто ви його використовуєте, і як ви його чистите.
FuzzyChef

Ви сказали, Teflon will not react to high acid foods like tomatoes by getting damaged. It is a non-reactive material.але @FuzzyChef каже Cooking tomatoes and other high-acid vegetables on teflon will speed up the deterioration of the teflon surface.Чи може хтось із вас надати посилання на ваші заяви?
Водолій_Гірл

1
Аніша, серж Сміт правильно, і я помиляюся. Редагування моєї відповіді нижче на основі деяких досліджень.
FuzzyChef

3

Вміст води в овочах мало або нічого спільного з погіршенням тефлону. Причина, коли ви додаєте вологі овочі після "сухих", полягає в тому, що вміст води у вологих овочах запобіжить схудненню та кармелізації сухих.

Однак, до речі, питання про те, як слід смажити або пасерувати овочі на антипригарній сковороді:

  1. Налийте олію в сковороду
  2. Нагрійте сковороду і олію до від 300 до 350 °
  3. Краплі в овочі

Коли говорити, я особисто використовую нержавіюче чи чавунне, якщо я просто смажу овочі.

EDIT: Раніше я публікував некоректну інформацію про кислотність та тефлон. Я видалив цю інформацію на основі досліджень. Як виявляється, тефлон відрізняється високою стійкістю до кислот і жодним чином не пошкоджується кислими продуктами - він може протистояти соляній кислоті. Довідка: http://www.calpaclab.com/pages/chart.html


До речі, також сказано, що не слід ставити холодну воду в гарячі тефлонові сковороди, тож помідори містять холодну воду, все-таки вони не завдадуть шкоди посудині?
Водолій_Гірл

BTW, FuzzyChef Якщо ви не напишите моє ім’я як @Anisha (коли розмовляєте зі мною під чужим постом), я не отримаю сповіщення. Моє бачення вищевказаного Вашого коментаря було химерним.
Водолій_Гірл

1

Основна проблема, що стосується запобіжних заходів щодо холодної води на гарячих сковородах, тефлонових або інших способах, зазвичай спрямована на те, щоб холодна вода протікала з-під крана (тобто під час промивання для швидкого охолодження перед миттям). Помідори та інші інгредієнти, що містять воду, відносно незначний ризик викривлення.

Я регулярно додаю складські та інші інгредієнти для холодної / кімнатної температури і не відчував викривлення протягом 8 років з недорогим набором для сковородок. як інакше можна було б посмажити яйце чи знежирити сковороду?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.