У яких харчових продуктах можна вживати Асафоетида? [зачинено]


8

Я чув про медичні переваги Асафоетиди .

Я використовував його колись у Брінджалі (який під час приготування містив лише імбирний порошок, порошок фенхелю , сіль та червоний порошок чилі ). Додавання Асафоетиди призвело до розбавленого аромату інших спецій у каррі Брінжал .

У яких продуктах харчування має сенс вживати Асафоетида ?


4
Для спонсора: причини, будь ласка. Я не читач розуму, BTW, якщо ви подивитесь на правий бік тут, ви побачите такі запитання, перш ніж їх задавати.
Водолій_Гирл


@KatieK Я вже позначив це.
Aquarius_Girl

Я не думаю, що це точний дублікат - інше питання - про те, що таке традиційне використання, яке дещо краще визначилося (хоча все-таки справді iffy; воно також може закритися). Але це очевидно питання опитування у стилі опитування, і тому воно повинно бути закритим. Дивіться meta.cooking.stackexchange.com/questions/740/…
Cascabel

Відповіді:


7

Я бачив його лише в стравах із даля, імовірно, через його травні властивості. Асафетида неймовірно гострий; що-небудь більше, ніж щіпка здається занадто сильним і неприємним.

Я вважаю це як підсилювач смаку, природний, індійський MSG, а не пряність у нормальному розумінні. Це робить ваш рот водою досить інтенсивно і, здається, стимулює пікантні бутони таце (умамі). Це прекрасно, коли робиться тонко і тримається на задньому плані.

Тому я підозрюю, що ви можете додати невеликі щіпки до всіх видів пікантної їжі.


2

Це добре поєднується з будь-яким видом страви на основі каррі в стилях індійського субконтиненту, від баранини шрі-ланканської баранини до биряни до традиційних каррі. Я ніколи не бачив його в посуді на основі тандирів, але я не дуже виходжу.


2

У рецептах, які я бачив (і робив), це йде в основному в жоржинах та інших стравах, які готуються відносно повільно.

Я думаю, що це відбувається приблизно в той самий час, коли ви поставите пажитник: Після того, як овочі та трохи води вже в горщику, а не безпосередньо в олії, як кмин.1

У мене раніше був рецепт пакистанської карі, яка була важкою на петлі (асфоетида). Це було з ресторану, який використовував його як основу для багатьох страв каррі. Гуглінг не зміг знайти жодного хіта, який виглядає правильно, але я отримую більше і кращі удари, гуглюючи на шарнірі, ніж асафоетида.


1

Асафетида або Хенг, як відомо в Північній Індії, слід вживати в сочевиці або будь-якій страві, в якій основні компоненти є квасоля. Його анти-метеоризм, але має сильний запах, тому використовуйте з квасолею :-). Ми вживаємо його в основному в сочевиці або далсах. Я пам’ятаю, що він також був частиною південноіндійських рецептів соління. Її обов’язково потрібно мати на кухні


Південна Індія називає це також heeng :)
Mamta D

0

Ви можете використовувати його в будь-якій страві як альтернативу часнику (але в менших кількостях). Якщо чесно сказати, я не зміг знайти страву, яка справді смачніше з асафоетидою, ніж з часником. :)


0

У деяких індійських релігійних групах асафоетида використовується як заміна цибулі. Якщо у вас немає релігійної відрази до цибулі, я б заважав цій практиці.

Він надзвичайно гострий і має цибулеподібний аромат. Рецепти вимагатимуть лише 1/8 ч. Ложки, щоб ароматизувати весь горщик.

Єдине додаток, який я виявив, що мені подобається, це в лимонних соліннях. У такому випадку я не хочу шматочки цибулі, і я хочу, щоб аромат тонко і рівномірно розподілявся по банці.


0

Асафоетида - засіб для травлення або конкретно проти метеоризму.

Тож ви переважно вживаєте його в овочевих, сочевичних і бобових стравах. Це додає мало смаку і, як куркума використовується в основному для її травних якостей.


0

Рецепт каррі Rogon Josh У мене є заклик м'яса маринуватися у суміші йогурту та половини чайної ложки асафоетиди.

Я спробував рецепт і з, і без, і, безумовно, є щось інше, але я не можу досить покласти свій палець на нього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.