Як імітувати піч, коли у вас насправді є газова плита?


4

Ну, на даний момент у мене немає духовки. А також я не сподіваюся приготувати торти на газі. : rolleyes:

Але чи можна якось спекти такі речі, як часниковий хліб (принаймні) на газовій плиті? Якщо так, то як?

ЗРІД 1

Я мав би уточнити, що я теж хочу спекти печиво (з нуля).


2
Коли ви кажете спекти часниковий хліб, ви маєте на увазі із сирого тіста чи ... що?
ElendilTheTall

@ElendilTheTall Я ще не готував часниковий хліб, тому не знаю, яким чином він стає кращим чи легшим. : redface:
Aquarius_Girl

Відповіді:


6

Голландська піч

(правильний чавунний, пам'ятайте)

  • Поставте свою голландську духовку на плиту з кришкою і увімкніть нагрівання, поки не нагріється
  • Помістіть річ, яку потрібно запікати всередину (але не торкаючись безпосередньо боків або дна; корисна буде невелика стійка або інша стійка)
  • Поставте кришку назад і поверніть тепловий шлях вниз
  • Зачекайте. І це трохи проблема, тому що важко дізнатися точну температуру, тому випічка хитра.

Це так, як випікаєтесь біля багаття, хоча там ви використовуєте вугілля і можете отримати досить повторювану температуру. Працює краще , ніж швець торт (я вже бачив торти зроблені таким чином, але частіше я бачив , що вони переплуталися), але він повинен зробити часниковий хліб просто відмінно.

Чиста маса заліза служить для згладжування нерівномірного нагрівання з печі. Це також причина, що в правильній голландській духовці є кришка на кришці: ви можете покласти туди вугілля, щоб гарантувати, що кришка також належить гарячо.


Спасибі, чи зробила сталева плита під тиском замість голландської духовки?
Водолій_Гірл

Не знаю. Вам потрібна достатня маса і теплоємність, щоб зробити внутрішню температуру досить рівною.
dmckee

4

Ось посилання на піч Coleman Camp духовки, доступна на Amazon, яка призначена для розміщення верхньої двох газових плит. Хоча головна мета - дозволити випікати на свіжому повітрі, це може бути простим і недорогим варіантом, який підійде вам. (Я припускаю, що Amazon вам доставить або щось конкурентоспроможне можна знайти в Індії)

введіть тут опис зображення

Другим варіантом буде піч на стільниці , як ця з Hamilton Beach. Також є подібні товари від Oster та Rival.

введіть тут опис зображення

Будь-який із цих варіантів повинен слугувати вам духовкою, з якою ви можете працювати не тільки з часниковим хлібом, але і з усіма видами випічки та обсмажування.


2

Якщо ви просто хочете приготувати часниковий хліб - якщо припустити, що ви починаєте з вже запеченого хліба - це не повинно бути занадто твердою плитою.

Нагрійте в каструлі трохи вершкового масла до тих пір, поки вода не закінчиться випаровуватися (бульбашка буде виглядати інакше), киньте трохи подрібненого часнику, перемішайте протягом 30-х років до тих пір, поки не стане ароматним. Зняти з вогню. Злегка підсмажте хліб (в тостері, або потримавши його металевими щипцями над пальником). Зверху на кожен шматочок розкладіть трохи часникового масла. Шматочок свіжого часнику розріжте навпіл, натріть хлібом для отримання додаткового смаку свіжого часнику.

Якщо ви використовуєте часниковий порошок просто розтопити масло, то додайте часникову пудру. Потім продовжуйте і викладайте тости. Або викладаємо звичайне розтоплене вершкове масло на хліб, потім посипаємо часниковим порошком (і особисто, хоча єресь, я додаю також трохи цибульного порошку).


2

Я роблю часниковий хліб, наанський стиль на плиті. Ви можете використовувати базове хлібне тісто, наприклад, Х'ю Фернлі Уіттінгсталлс, основне хлібне тісто (google it). Просто приготуйте тісто, сформуйте його в плоскі хлібці і готуйте на сковороді або сковороді. Я змішую часник і зелень у тістову суміш і кладу часникову олію зверху. Зробив кілька спроб, щоб правильно це зробити, але варто кілька експериментів!


2
Чи можете ви відредагувати свою публікацію з кількома деталями, будь ласка? Якщо ви пишете "зробив кілька спроб", я впевнений, що у вас є корисні вказівники?
Stephie

0

Якщо у вас є великий горщик або вок, виготовлений з важкого матеріалу (чавун або чавун з алюмінієм) з кришкою (або два віки аналогічного розміру, використовуйте один як кришка) і металеву ковдру або коротку консервну банку, ви можете імпровізувати плиту -поверхня піч. І форму для випічки, яка поміститься всередині.

Поставте горщик / вок на плиту, з дрібницею / банки всередину. Накрийте кришкою і нагрійте. Після того, як він нагріється, поставте форму для запікання разом із тим, що ви хочете випікати зверху на кришку / банку і накрийте кришкою.

Час запікання - гра в здогадки; нехай ваш ніс і досвід будуть керівництвом. Я успішно використовую цей метод для кексів, бананового пирога, печива PB.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.