Чи добре маринувати курку та свинину разом?


8

Я просто хочу мінімізувати страви, подані на барбекю - маринувати свинячі відбивні в лимонному / трав’яному / оливковому маслі, а також деякі курячі шампури. Чи варто хвилюватися при трихонозі, коли готують свинину в одному блюді з іншим м'ясом кімнатної температури? Я не уявляю, що це проблема, але ти ніколи не знаєш ...

Відповіді:


12

Не хвилюйтеся, що свинина забруднить курку, а навпаки. Хорошим правилом з куркою є трактувати її як забруднювач біологічної небезпеки. Бо це. Сальмонела присутня в м’ясі курятини, на відміну від інших видів м’яса, де на поверхні ви знайдете лише мікроби. Ваш маринад не здається особливо непривітним для зростання збудника, тому перехресне забруднення може викликати нетривіальну проблему. Гаразд, якщо ви перепекли свинячі відбивні, як наполягають деякі, це не повинно викликати особливих проблем. Однак може бути безпечним і розділити маринад між двома пакетами ziploc. Це невеликі зусилля для зменшення ризику.


1
@Sean_Hart У Північній Америці, так. У Малайзії?
TFD

@TFD, більш безпечним, ніж шкода, здається, що це правильний шлях незалежно від місця розташування. У Малайзію всю свинину завозять із західних джерел (переважно Австралія). Мусульмани не їдять свинину. Тож порада Шона, ймовірно, все ще діє, принаймні для моїх обставин.
варильні панелі

2

Я б не переймався трихінозом. У 1997-2001 рр. В цілому США було 21 випадок, пов'язаний зі свининою, - лише 5-6 випадків на рік.

http://www.rightdiagnosis.com/t/trichinosis/stats-country.htm


3
Я припускаю, що його будуть готувати, що робить шанси практично нульовими.
Ааронут

1
@soegaard Що робити, якщо цей хлопець не живе в Північній Америці? Світ дещо більший за США :-)
TFD

@soegaard, дякую за занепокоєння з приводу мого розташування в Малайзії, але я все ще такий неглабальний, як більшість американців, коли мова йде про статистику. Цікаво, наскільки рідкісний трихінельоз у Штатах.
варильні панелі

@TFD Так, світ більший, ніж у США (в самій Данії). Я перейшов до висновку, що варильні панелі в США. Щойно я спробував шукати статистику з Малайзії, але не зміг знайти жодної.
soegaard

2

Я витратив кілька хвилин на Гуглінг, і, схоже, більшість публікацій, які я читав, що радили проти цього, були більш "безпечнішими, ніж вибачте" відповіді типу, ніж що-небудь, обґрунтоване експериментальними даними. Крім того, у вашому специфічному маринаді є лимонний сік, який ускладнить ріст бактерій.

Я особисто думаю, що ти в безпеці ... але я хочу, щоб ти переглянув те, що ти приносиш. Якщо ви збираєтесь маринувати курятину та свинину, мариновані абсолютно в одній і тій же речі, вони не будуть смакувати майже однаково? Мабуть, не варто навіть отримувати м'ясо другого типу за виграш за смак / сорт. Було б як купувати разом барбекю та барбекю Pringles.


1
Так, я зазвичай погоджуюся. Але якось вийшло нормально. Смак свинини + лимонний смак значно відрізняється від курячого плюс лимонний сік. Обидва чудово покуштували, незважаючи на перекушування (за прийнятою відповіддю) та спільний маринад.
варильні панелі

0

Я завжди мариную м'ясо в пластиковому пакеті ziploc. Чистка проста, і ви можете видавити більшу частину повітря, щоб м'ясо було добре покрито меншою кількістю маринаду. Я б не змішував м'ясо, оскільки аромати повинні залишатися окремими.


Так, блискавки чудово підходять для максимального контакту з маринадом. Але я трохи зелений, не великий шанувальник "одноразової" пластмаси, ані BPA, а перемикання / струшування твердого контейнера кожні пару годин майже так само добре поширює маринад.
варильні панелі

0

Якщо ви не хочете використовувати сумки-блискавки, використовуйте два різні контейнери. Не змішуйте птицю зі свининою.


Привіт, ласкаво просимо на обмін стеками. Трохи більше інформації, чому це буде проблемою, зробить це кращою відповіддю.
Даніель Гріском

Дякую за прийом І ти маєш рацію. Моє пояснення повинно було бути кращим. Замість того, щоб писати довгі пояснення, я пропоную зацікавленим перейти за цим посиланням, fsis.usda.gov/wps/portal/fsis/topics/food-safety-education/…
Чак

Дякую за прийом Ти правий. Я мав би краще пояснити себе. Повне пояснення щодо перехресного зараження можна знайти тут:
Чак

Дякую за прийом Ти правий. Я повинен був пояснити краще. Для тих, хто цікавиться, ви можете прочитати про перехресне зараження тут: fsis.usda.gov/wps/portal/fsis/topics/food-safety-education/…
Чак

3
Це хороші посилання, але, принаймні, вони повинні бути включені у відповідь, а не у коментарях (як правило, це несуттєво). Ще краще було б включити пов'язану інформацію прямо в текст відповіді, оскільки посилання неміцні.
Даніель Гріском
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.