Коли я заморожую тамалі?


8

Я не хочу бути смішним, але я не впевнений, в який момент я можу заморозити тамалів. Я пропарюю їх, а потім заморожую або збираю, а потім заморожую? Я хотів би зробити велику партію і заморозити, оскільки вони забирають багато часу. Крім того, коли вони виходять з морозилки, то що? Будь-яка допомога дуже вдячна.

Відповіді:


6

Я б пропарював їх, давав їм охолонути, а потім заморожував. Якщо ви купуєте їх у великих кількостях у постачальника чи у залучення коштів або чогось іншого, вони виходять вже на пару.

Щодо підготовки, я вважаю, що мікрохвильова піч - найкраща відповідь, оскільки це повинно зберігати їх добре і волого, поки вони готуються. Відпарювання їх знову, мабуть, спрацює, але може зайняти деякий час. І хоча я цього не пробував, я підозрюю, що духовка може занадто сильно їх висушити.


2
Відпарювання їх знову для відтавання працює досить добре. Однак ви повинні бути обережними, щоб не перепарити їх, інакше вони розпадуться.
FuzzyChef

3

У відповідь на те, коли вам слід заморозити тамали; Я творив приспіви з родиною ще з дитинства. Ми збираємо наші тамали і кладемо десяток з них у мішок з морозильною камерою. Заморожуємо їх, перш ніж їх приготувати. Зазвичай ми робимо їх за два-три тижні наперед. Вранці, коли ми їх готуємо, ми встановлюємо їх на кухонному прилавку, щоб відтанути. Ми розміщуємо їх на рушниках, коли вони відтають, вони капають воду. Ми готуємо приблизно 4 десятки за один раз. Ми пропарюємо їх у великій каструлі з пароваркою на дні горщика. Я не знаю, як це називається, але це великий диск з отворами, який вміщується в дні горщика. Ми пропарюємо їх протягом 2 - 3 годин. Ви знаєте, що це робиться, коли ви виймаєте його і даєте йому охолонути приблизно 5 хвилин. Це робиться, коли він легко відтягується від кукурудзяного лушпиння і міцний. Ми зберігаємо їх у морозилці, не звареної, до року! Зазвичай вони тривають не так довго, тому що ми їх їмо! Однак цього року мама трохи ховалася у морозилці, і ми їх готували. Вони були чудовими. Для повторного нагрівання після їх приготування просто трохи пропаріть їх на деякий час.


2

Найкращий спосіб розігріти тамалі в замороженому або замороженому вигляді - змочити паперовий рушник і обгорнути його навколо лушпиння тамале, виготовляючи, як пакет. Майк на хвилину, якщо не замерз. Таким чином масаж залишається приємним і вологим і ніколи не висихає. Що стосується заморожування, я не заморожую їх без розпарювання, тому що весь процес виходить вологим або вологим, і вони можуть отримати опік морозильної камери, я спершу люблю пропарити їх, ретельно охолодити їх і добре висушити, а потім засуньте їх у мішок з морозильною камерою Ziplock.


0

Я брав би те саме, що й енхіладаси; зібрати, потім заморозити. Використовуйте твердий мішок і нагріту водяну баню для теплої подачі, а потім парою, щоб дістати тамали там, де ви хочете їх щодо оболонки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.